rss
08/22/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#358

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Пам’ять жертв Голодомору 1932-33 рр. вшановують у Флориді
Title  
 Члени української громади під час подання
Прокламації в присутності членів міської ради
Норт-Порту. Роман Чайковський тримає
Прокламацію
 

Міська рада Норт-Порту, Флорида, на засіданні 1-го листопада подала Прокламацію, що день 24-го листопада 2018 року проголошений Днем пам'яті українського Голодомору-геноциду з нагоди 85-х роковин цієї страшної трагедії.

 

В присутності членів української громади Роман Чайковський, голова Флоридського відділу Американського комітету визнання українського Голодомору-геноциду, подякував мерові міської ради Ванессі Карусоне та членам Ради за їхню підтримку української громади.

Перед тим, у жовтні місяці, в громадській бібліотеці Джакаранда у Веніс, Флорида, відбулася виставка українських книжок, журналів, жетонів і летючок про Голодомор-геноцид 1932-33 рр. в Україні. Виставку підготували з ініціативи 56-го відділу Союзу Українок Америки Неля Лехман та Віра Боднарук при допомозі Ліди Дихдали та д-ра Богдана Боднарука.

Щоб розповісти правду нашим американським друзям про Голодомор-геноцид 1932-33 рр., Громадський комітет південно-західної Флориди та Флоридський відділ Американського комітету визнання українського Голодомору-геноциду організовує пропам'ятний концерт у суботу, 17-го листопада, в приміщенні пресвітеріанської церкви у Веніс, Флорида. Вперше на Флориді виступить жіночий ансамбль бандуристок Північної Америки та широко відомі музиканти - Соломія Івахів, скрипаль; Володимир Винницький, піаніст; Наталя Хома, віолончеліст; Зоя Рожко, соліст Національної опери України, а також Олег Чмир, баритон.

Соборна панахида за жертвами Голодомору відбудеться в неділю, 18-го листопада 2018 року, в соборі Входу в Храм Пресвятої Богородиці в Норт-Порті.

Фото Христини Чайковської

 

Президент ЗУАДК-у відвідує українських поранених воїнів

Дні українського кіно в Нью-Йорку: «Кіборги. Герої не вмирають», «Чужа молитва», «Війна задля миру»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com