rss
06/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Панахида на вшанування світлої пам’яті Степана Бандери

12 жовтня 2018 року в катедрі св. Миколая в Чикаго відбулася панахида за Степаном Бандерою, котрий 59 років тому був вбитий московським агентом. Щорічне вшанування та молитву за упокій душі вбитого лідера Організації Українських Націоналістів (ОУН) ініціюють громадські організації ООЧСУ, ОЖ ОЧСУ та осередок СУМ ім. Миколи Павлушкова в Чикаго. Так було і цього року.

 

Title Title 

 

Громада зібралася в катедрі на панахиду, яку очолив о. Сергій Ковальчук у співслужінні о. Михайла Мельника, о. Володимира Кушніра, о. Івана Лимара та о. диякона Марка Крутяка. У своїй проповіді о. Ковальчук підкреслив, що ми повинні визнати справжнього Степана Бандеру, не створювати міф, але дивитись на нього як на справжню людину, яка поклала своє життя за ідею держави Україна. Отець Мельник зазначив, що Україна все ще перебуває під нападом Москви, і через молитви та активну діяльність Україна побачить яскраве майбутнє, на яке так заслуговує.

Title Title 

 

Патріотичні члени чиказької громади продовжуватимуть збиратись для вшанування пам'яті борців за волю України на довгі роки, щоб згадати Степана Бандеру та багатьох інших, які віддали своє життя у боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу.

 

Прес-служба УККА
(відділ Іллінойс)

Українська діаспора в Чикаго відзначала День захисника України

Українська графіка в Чикаго

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com