rss
06/15/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#353

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Коралі для кралі

Виставка з українськими жіночими прикрасами відкрилась в Українському Національному музеї в Чикаго.

 

У день відкриття виставки туди завітав весь український бомонд, щоб подивитись на унікальну колекцію символічного та декоративного намиста, створеного дизайнером Славою Салюк.

Title Title 

 

Львівська рукодільниця звезла собі з половини світу - Африки, Австралії, Південної Америки - деталі для авторського намиста.

Варто зазначити, що елементи прикрас спираються на українські, насамперед, гуцульські ювелірні традиції, проте, їх принада ще і в тому, що практично кожен твір є полікультурним, і низки кожного намиста є містком між поколіннями та між Україною і світом

Title Title 

 

«У презентованій колекції є коралі, в яких за оздобу - коптійський хрест, а також маю прикрасу з гуцульським. Вони мають абсолютно ідентичний спосіб карбування. Таке враження складається, що той самий майстер зробив в один час обидві деталі, хоча між ними і часу багато, і кілометрів багато», - розповіла Слава Салюк.

Ще тисячі років тому чоловіки не просто бажали прикрасити своїх доньок, сестер, та дружин. Вони цілком усвідомлено намагались зберегти найцінніше, що було серед надбань їхнього народу, прагнули вберегти духовну і фізичну красу майбутніх поколінь.

Title Title 

 

Тому прикрашати себе - це ціле мистецтво, яке варто опанувати кожній жінці, що прагне розвивати в собі жіночність, енергію і гармонію.

Та й, взагалі, гарні прикраси слугують прекрасним джерелом позитивних емоцій, радості та гарного настрою!

Title Title 

 

Визнання за кордоном сучасних українських здобутків у мистецтві відбуваються не надто часто. А якщо бувають, то тільки завдяки індивідуальним ініціативам.

Особлива подяка організатором виставки  - пані Лідії Ткачук та пані Марії Климчак.

 

Title
 

 

Виставка триває до 28 жовтня.

Завітайте в галерею Українського Національного музею в Чикаго та підтримайте львівську мисткиню Славу Салюк, котра вже має добре ім'я і продовжує професійно презентувати свої авторські роботи на міжнародних виставках.

Благодійний вечір в Українському Інституті Модерного Мистецтва

Храмове свято у катедрі святої Софії

Бісерна терапія#2019-24 (06/13/2019)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com