rss
10/19/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#362

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Подорожі \ 10 фото, які змусять вас відвідати Валенсію

Валенсія - дуже своєрідне місто. Як не дивно, воно може зовсім не сподобатися, якщо неправильно до нього підійти.

 

Океанографічний парк

 

Title
 

 

Хочете побачити найбільший акваріум Європи? Тоді вам сюди! В Океанографічному парку Валенсії, крім морських мешканців, живуть 45 000 тварин, птахів і рептилій з різних куточків світу. Тут можна не тільки помилуватися таємничими схилами або моржами, а й влаштувати підводну прогулянку з акулами. Парк розташований на території Міста мистецтв і наук, про який поговоримо згодом.

Кафедральний собор

 

Title
 

 

Іспанська архітектура нікого не залишить байдужим, і Кафедральний собор Валенсії - наочне тому підтвердження. Побудований у 1238 році, він дивовижно гармонійно поєднує в собі готику, ренесанс і класицизм, що надає собору химерний і витончений вигляд. А зі соборної вежі Мікалет (святого Михайла) відкривається гарний краєвид на Валенсію.

Місто наук і мистецтв

 

Title
 

 

Місто наук і мистецтв - найамбітніший архітектурний проект останніх років не тільки в Валенсії, але і в усій Іспанії. Величезний пізнавально-розважальний комплекс, створений іспанським архітектором Сантьяго Калатрава, ніби зійшов зі сторінок фантастичних книг про майбутнє. Містечко, що розмістилося в долині осушеного русла річки Турія, сильно контрастує з розташованими неподалік історичними кварталами Валенсії. В комплекс входять п'ять споруд: оперний театр, схожий на мушлю кінотеатр IMAX (найбільший у країні), музей науки, парково-виставкова галерея і океанаріум (з дельфінами, пінгвінами, морськими котиками і білугами).

Кафе-орчатерія «Santa Catalina»

 

Title
 

 

Старовинна орчатерія, розташована в історичній частині Валенсії, привертає увагу величезною керамічною фрескою в традиційному стилі. На ній зображений завойовник Валенсії король Хайме I. Всередині панує прохолода - навіть у дуже спекотний день. Гостям пропонують орчату, молочні коктейлі і випічку. Можна скористатися безкоштовним Wi-Fi, що в Іспанії буває досить рідко.

Кінотеатр El Hemisfеric

 

Title
 

 

Це ще одна важлива складова Міста мистецтв і наук - кінотеатр IMAX у формі людського ока. Під величезним дахом у вигляді купола об'єднані одразу три розваги: планетарій, лазерні шоу і 3D кінотеатр. Велика частина фільмів присвячена науковій тематиці.

Біопарк

 

Title

 

Це місце сподобається захисникам природи, а також і тим, хто не любить дивитися на тварин у тісних клітках. Тут немає заґратованих вольєрів, і середовище проживання тварин максимально наближене до природних умов. На стежках біопарку можна зустріти лемура і побачити, як пролітає над головою екзотичний птах. На величезній території парку також мешкають слони, жирафи, носороги, горили і десятки інших тварин. У кожного виду - власна «територія».

Ресторан «Submarino»

 

Title
 

 

Ресторан розташований на території Океанографічного парку Валенсії, у дивовижній футуристичній будівлі на території міста мистецтв і наук. Замість стін тут - величезні акваріуми, мешканці яких задумливо розглядають відвідувачів. Заклад - гірка іронія - спеціалізується на рибній кухні. Шеф-кухар - француз зі світовою славою. Відвідувачам пропонується зробити замовлення двома способами: або вибрати конкретні страви, або замовити меню-дегустацію з декількох.

Маленька Венеція

 

Title
 

 

Порт Саплайя - це невеликий прибережний житловий район у місті Альборайя, в провінції Валенсія, від його столиці сюди їхати 10 хвилин. Усі головні комерційні та розважальні заклади Port Saplaya розташувалися на двох площах, а також на прекрасній набережній, де зосереджена велика кількість різних кафе і ресторанів на будь-який смак. Всю цю справді неземну красу доповнюють яскраві квіти, в які забарвлені фасади місцевих будинків і будівель.

Площа святої Діви

 

Title
 

 

Ця площа є відображенням багатовікової історії міста, починаючи зі самого його заснування в епоху давньоримського панування, коли воно і було назване Валентія (Valentia). Тепер вона вважається головною історичною площею Валенсії. У самому її центрі розташувався фонтан, головна фігура якого символізує річку Турію, оточену вісьмома фігурами, меншими за розмірами від головної.

Музей доісторичної епохи Валенсії

 

Title
 

 

Цікавий музей для шанувальників історії та антропології: експозиція присвячена історії людства. Вицвілі від часу черепки, останки скелетів наших предків, предмети побуту епохи неоліту, зброя римських солдатів та інші експонати зібрані в кількох залах на двох поверхах.

 

Джерело: «Радіо МАКСИМУМ»

 

Як живе країна, про яку всі чули, але ніхто нічого не знає

14 дивовижних замків – символів безсмертного кохання

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com