rss
07/06/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Святкуємо \ Послання Постійної Конференції Українських Православних Єпископів поза межами України з нагоди 27-ї річниці Незалежності України

Боголюбивим пастирям, чесному чернецтву та всім вірним дітям Української Православної Церкви в діаспорі і в Україні.

 

Високопреподобні і
преподобні отці!
 Любі брати і сестри!

Христос посеред нас!

Ми вітаємо наше возлюблене духовенство та вірних Української Православної Церкви за межами України та всіх вірних в Україні під час святкування двадцять сьомої річниці проголошення Незалежності України після розпаду Радянської імперії, отриманої без пролиття крові та з великими сподіваннями на безмежне зростання та надію в майбутнє.

Протягом цих двадцяти семи років ми страждали від багатьох викликів, які загрожували продовженню цієї Незалежності. Це був лише глибокий і великий вияв волі громадян нації, щоб усі ці загрози були призупинені. Це - надзвичайно складний шлях, протягом якого надія продовжує утримувати все, і що розвиваючі кроки зі встановленням демократії, заснованої на законі, незабаром примусять політичні процеси та їх послідовників поставити людей та націю перед особистими планами та бажанням самозабезпечення.

Коли ми вивчаємо історію інших великих демократичних країн світу, ми бачимо, що вони також пережили такі процеси розвитку стабільних урядів, перемігши корупцію, створення справді незалежних судових органів, прийняття конституцій та правових норм, які гарантують права кожного окремого їхнього громадянина. Україна, крім того, що працює над цими зусиллями, зіштовхується з постійними загрозами іноземного вторгнення - чи це фактична фізична окупація території збройними силами, як на Донбасі, так і в Криму, чи спроби контролювати або визначити економіку, культуру, духовність та навіть історичну правду в країні тими, хто виступає як «друг» нації.

Наші молитви полягають у тому, що громадяни України будуть наполегливо продовжувати нагадувати про своє право бути вільними представникам своїх урядів та керівникам країни. Наша тверда думка полягає в тому, що вони будуть керуватися Божим провидінням, не лише з огляду на політичні та соціальні аспекти повсякденного життя, але головне в духовних аспектах.

Ми закликаємо вірних нашої Святої Української Православної Церкви до духовного оновлення та справжньої єдності як вияву нашої відданості та вдячності Всемогутньому Богу в Святій Трійці за Його щедрі благословення для української нації. Церква повинна знову стати моральною свідомістю для нації, якою вона завжди була, протягом усієї славної епохи Київської Русі, перш ніж навколишні народи почали перемагати і розділяти націю та узурповувати її історію.

Нехай Бог дасть нам духовну і моральну силу, щоби бути Його вірними свідками перед світом, як одержувачі Його Милості та рясної Любові. Україна була могутньою серед націй у своїй відданості Богу над усіма іншими, і ми повинні молитися, щоб ця відданість знову підняла її для цього самого подвигу.

Благословення Господнє нехай буде з усіма Вами!

З архіпастирським благословенням,

† ЮРІЙ, Митрополит Української Православної Церкви Канади

† АНТОНІЙ, Митрополит Української Православної Церкви США і в діаспорі

† ЄРЕМІЯ, Архієпископ Української Православної Єпархії Бразилії та Південної Америки

† ДАНИЇЛ, Архієпископ Української Православної Церкви США та Західної Європи

† ІЛАРІОН, Єпископ Української Православної Церкви Канади

† АНДРІЙ, Єпископ Української Православної Церкви Канади

Прес-служба Ukrainian
Orthodox Church of the USA

 

У день сторіччя проголошення незалежності

Любі друзі!

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com