rss
10/17/2018
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#338

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Колесніков, Льовочкін, Пінчук: Гейтс розповів, хто платив мільйони Манафорту

Колишній бізнес-партнер Пола Манафорта Річард Гейтс заявив на суді, що екс-радник Віктора Януковича й керівник кампанії Трампа отримував мільйонні перерахування з України через підставні фірми, які контролювалися українськими політиками й олігархами.

 

Про це повідомило в вівторок американське видання Vice News.

«Наступного дня після заяви Гейтса про 15 таємних підставних компаній, які, за його словами, він і Манафорт використовували для отримання платежів з України та приховування доходів від американської влади, він розповів про дюжину інших офшорних структур, які використовувалися багатими й впливовими українцями, щоб платити мільйони американським консультантам», - зазначає видання.

За словами Гейтса, ці компанії контролювалися людьми з близького кола Віктора Януковича. У цьому зв'язку були названі прізвища екс-міністра транспорту Бориса Колесникова й глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна.

Крім того, у цьому списку опинився й український олігарх Віктор Пінчук, з яким пов'язують виплату в розмірі $150 тис. на президентську кампанію Дональда Трампа. Гроші Пінчука, за словами Гейтса, перераховувалися через компанію Plymouth Consultants Ltd. При цьому Гейтс повідомив, що виплати Пінчука були пов'язані з «юридичним проектом», деталі по якому не були уточнені на слуханнях.

Гейтс також описав, як Манафорт планував здійснювати допомогу Україні щодо членства в ЄС через проект під назвою «Engage Ukraine».

Нагадаємо, у передмісті Вашингтона, Александрії (штат Вірджинія) минулого тижня розпочалися судові слухання по справі колишнього радника проросійського президента Януковича та екс-глави президентської кампанії Дональда Трампа Пола Мананфорта. Прокурори звинувачують 69-річного політтехнолога й консультанта в тому, що він заробив в Україні до $60 млн та намагався частково приховати ці прибутки від американської податкової системи.

Минулого тижня з'явилася інформація, що Манафорт пропонував свої послуги нинішньому меру Києва Віталію Кличку. У відповідь столичний мер заявив: «Завжди під час кампанії консультанти звертаються і пропонують свої послуги. Так було і в 2014 році, коли Пол Манафорт запропонував свої послуги. У його пропозиціях не було нічого цікавого. Можу чітко заявити: та співпраця закінчилася, так і не розпочавшись».

Раніше бухгалтер Манафорта зізналася в підробці фінансової звітності.

Офіс Пола Манафорта займався фальсифікацією звітних фінансових документів з метою зменшення виплати податків, а також для отримання вигідних кредитів. Це підтвердила на суді бухгалтер Манафорта Синтія Лапорта, повідомило інформагентство Reuters.

«Бухгалтер Пола Манафорта зізналася під час судового засідання в п'ятницю, що допомагала проводити заднім числом документи та фальсифікувати фінансові звіти на вимогу Манафорта та його бізнес-партнера з метою зниження податків та надання йому права на отримання кредитів», - йдеться в повідомленні.

Лапорта, яка готувала податкові декларації Манафорта, починаючи з 2014 року, сказала журі присяжних у федеральному суді в Олександрії (штат Вірджинія), що вона надала свідчення після укладення угоди про імунітет з урядом, щоб уникнути судового переслідування.

Про Іловайськ, українські ордени і російські значки

Лікарі погрожують застосувати до Сенцова каральну медицину

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com