rss
10/20/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Візуальний мистецький проект «Україна: Подолання». 3 – 28 серпня 2018 року, Український Національний музей, Чикаго

Український Інститут громадської дипломатії, Генеральне Консульство України в м. Чикаго, Українській Національний музей у Чикаго запрошують на відкриття міжнародного мистецького візуального проекту «Україна: Подолання», присвяченого сьогоденню, що поставило перед Україною чимало викликів, найважчий - війна, яку продовжує Росія на сході України.

Через об'єктив українських та міжнародних фотографів глядач має нагоду побачити ціну процесу їх подолання, перейнятися гордістю за українського воїна, привітати громадянське суспільство, об'єднане бажанням будувати нову Україну, прославляючи її тисячолітню культуру.

Title Title 

 

Автори проекту: українське агентство «Укрінформ», Давид Тесінський, Павло Вольберг, Володимир Харченко, Дмитро Холод, Галина Лавринець, Людмила Мацюк, Олександр Сирота, Денис Копилов, Юрій Величко. Автор ідеї - Олена Прокопенко. Вона відкриватиме виставку.

Понад 50 фотографій відомих режисерів, фотографів, військових психологів та журналістів, зроблених у період їхнього перебування на прифронтових територіях України, будуть представлені у Чикаго. Серед майстрів - Володимир Харченко (Україна), член Національної спілки художників, нагороджений дипломом «Єврографік-2003»; Галина Лавринець (Україна), волонтер громадського об'єднання «Новий Донбас», режисер ТО «Вавилон-13»; Давид Тесінський (Чехія) - незалежний фотограф субкультур, міських культур, вуличних історій та народних оповідань у загальних репортажах AKA / соціальній документальній фотографії. Він завжди шукає суперечливий, унікальний, особливий спосіб життя, він захоплює яскраві моменти, а також проблематику сучасності. Павло Вольберг (Ізраїль) - відомий фотохудожник і колишній фотожурналіст з Тель-Авіва. Його персональні виставки включають покази в музею GEMAK, музею мистецтв Тель-Авіва. Олександр Сирота (Україна) - фотограф-аматор, відомий фотоісторіями про рідне місто Прип'ять в зоні відчуження ЧАЕС.

 

Title
 

 

Виставка відбувається за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

 

Відкриття - у п'ятницю, 3 серпня 2018 р., о 7-й годині вечора, в Українському Національному музеї.

Виставка триватиме до 26 серпня 2018 р.

Округ Сарасота видає Прокламацію про День Незалежності України

Бізнес-етикет та комунікативні навички: новий воркшоп-круглий стіл від благодійної організації «Українські Жінки в Бізнесі»

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2021-41
14 жовтня – Покрова, День Захисника України, День Козацтва, День створення УПА
На правничі теми
Офіцер запасу Людмила Дем’яник (Катруся Стріла): «Я хотіла встигнути прикрити обличчя руками. Щоб коли мене ховатимуть, доця бачила, що це я. Щоб вона мене запам’ятала»
«Початок операції стосовно «вагнерівців» санкціонував міністр Таран, скасування не було, її просто зірвали», – Бутусов
Як Зеленський про «вагнерівців» із Лукашенком говорив
Американка українського походження Уляна Мазуркевич – про роботу в комісії США з Голодомору та про діаспору у Філадельфії
Про Редьярда Кіплінґа і не тільки Презентація унікального перекладу в Центрі Шептицького
Прийняття в Генеральному Консульстві України в Чикаго
Історія діаспори у світлинах
Олександр Панченко Шлях хуторянина у фактах, подіях, дописах, віршах й цифрах

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com