rss
10/13/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#362

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ 10 порад, як підвищити рівень залученості співробітника

Залученість персоналу - це зацікавленість працівників у результатах своєї праці і досягненні стратегічних цілей компанії, тобто, спільність мети керівництва і співробітників. Залученість членів робочого колективу помітно не тільки у тому, що вони зацікавлені в успіху компанії, лояльні до неї і задоволені результатом своєї праці, а й проактивні, і при цьому їм забезпечена перспектива особистого і професійного зростання.

 

Спеціалісти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна підготували низку порад, як підвищити рівень залученості співробітників.

1.     «Місія компанії»: зробіть так, щоб співробітникам були важливі не тільки зарплата і привілеї, а й розуміння того, що працюють вони недарма.

2.     Проясніть мету і відповідальність кожного співробітника. Коли людина не до кінця розуміє, яку роль вона виконує у компанії, її залученість знижується.

3.     Дайте співробітникам право голосу і можливість бути почутими. У такому випадку кожен із них захоче якнайкраще показати себе і розкрити свій професійний потенціал.

4.     Дотримуйтеся справедливої і відкритої системи оплати праці - це дозволить кожному бачити взаємозв'язок між внеском у спільну справу й одержуваною винагородою.

5.     Адаптуйте систему нематеріальних заохочень під реальні потреби співробітників з огляду на їхні вподобання. Це можуть бути додаткові вихідні, квитки на концерт або спортивні матчі, подарункові сертифікати, можливість працювати віддалено.

6.     Турбуйтеся про здоров'я співробітників - абонементи в спортзал, додаткові перерви на «фізкультхвилинки», щоденні соки в холодильнику можуть стати перевагою вашої компанії перед конкурентами.

7.     Дайте найманим працівникам можливість розвитку і зростання «не відходячи від каси»: запросіть на підприємство тренерів освітніх програм і курсів підвищення кваліфікації.

8.     Нічого не приховуйте. Діліться зі співробітниками інформацією, запрошуйте на важливі зустрічі, наприклад, на спільну нараду з топ-менеджерами, де будуть вирішуватися питання, що визначають майбутнє компанії.

9.     Забезпечте «двосторонній зв'язок» - попросіть колег поділитися думками і переживаннями на такі теми: чи можна поліпшити роботу в команді? Чи влаштовують їх перспективи кар'єрного зростання? Як вони оцінюють стосунки з керівником? Обов'язково дайте співробітникам зрозуміти, що їх почули.

10.   Періодично організовуйте «відкриті мозкові штурми»: вислухайте ідеї співробітників, обговоріть питання і разом подумайте, як їх вирішити.

 

Джерело: «HeadHunter Україна»

 

Звільнена ніша: економічні наслідки блокади окупованих територій

Українські нафта і газ: приспаний потенціал

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com