rss
07/17/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#356

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Перша сповідь в Українському Православному кафедральному cоборі святого князя Володимира у Чикаго

«Зелені свята», «Трійця», «Зіслання Святого Духа на Апостолів», «П'ятидесятниця»... Так ми називаємо цей день, але є ще одна назва: «День народження Христової Церкви».

Title Title 

Цей День, який передрікали Богом натхненні старозавітні пророки, і пришестя якого обіцяв ученикам наш Спаситель, коли іще ходив по землі перед своїм Вознесінням, кардинально змінив хід історії людства.

Title Title 

 

Перебуваючи в молитві, Апостоли очікували сповнення Божого обітовання - приходу Утішителя, який навчить їх, що робити далі. Перейшовши трирічний курс навчання біля самого Господа Ісуса Христа, вони усе ж залишалися боязкими та маловірними, але, дотримуючись настанови Учителя не відлучатись з Єрусалима, перебуваючи разом у молитві, очікували обіцяного. Так, саме під час молитви, а не проведення якихось інших заходів, вони на собі відчули виконання Божої обітниці: сповнившись Святого Духа, з боязких, маловірних, та в більшості своїй малоосвічених учнів вони перетворились на безстрашних свідків Божої Правди, стовпів християнської віри, вчителів найвищої науки Божої про спасіння людства. Ті, котрі, можливо, і не знали досконало граматики своєї рідної мови, почали проповідувати мовами інших народів, щоб і вони могли осягнути тайну пришестя Царства Божого. У цей один День кількість послідовників Ісуса збільшилася в сотні разів: тисячі приєдналися до Христової Церкви через покаяння і хрещення. Уже самі Апостоли, отримавши Дар Святого Духа, Іменем Господа Ісуса Христа зціляли хворих, воскрешали померлих та виганяли злих духів з одержимих.

Title Title 

 

Вшановуючи День Святої Тройці та святкуючи свій День народження, свята Церква співає: «Хто Бог Великий, як Бог наш? Ти єси Бог, що твориш чудеса!» Ось і сьогодні у нашій громаді видався благословенний день: святкова Служба Божа давала всім присутнім відчуття миру та піднесення, а під час прочитання колінопреклонених молитов наприкінці Богослужіння кожний намагався отримати і понести зі собою у повсякденне життя те відлуння Святої П'ятидесятниці, особливий Дар Святого Духа, Божої Благодаті.

Title Title 

 

Особливо важливим цей день став для двох наших юних парафіян - Нікіти Афанасьєва та Антонія Стефанчука. Цього дня вони вперше отримали Святе Таїнство Сповіді. Впродовж кількох місяців Антоній та Нікіта з допомогою учителів та батьків опановували науку, щоб свідомо і належним чином прийняти це святе Таїнство, а потім у чистоті, яку надає тільки прощення і розрішення від самого Господа Ісуса Христа, яке проголосив їм настоятель Собору, отець Іван Лимар, прийти до Святого Причастя, щоб прийняти саме Пресвяте Тіло і Кров Спасителя.

Title Title 

 

Хочеться побажати у цей день Нікіті, Антонію, їхнім родинам, а також усій Церкві Христовій, яка святкує свій День народження, словами псалмоспівця: «Дух Твій Милосердний нехай веде мене в Землю Правди». На шляху можемо зустріти чимало перешкод, але, як каже Господь, «навіть недосвідчений не заблудиться» на Його дорозі.

 

Фото Олени Лимар

 

Як Коваль «вишиває» квіти зі скла. Київський митець Олексій Коваль історію України увіковічує в емалях

Національний академічний театр опери та балету України презентує балет-феєрію «Спляча красуня» у Чикаго

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com