Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Спорт \ Дзюдо

Сапсай виграла «золото», а Кириченко - «бронзу» Континентального Кубка

Українська дзюдоїстка Анастасія Сапсай виграла «золото» на змаганнях Відкритого Континентального Кубка у столиці Польщі - Варшаві.

Українська спортсменка перемогла у категорії понад 78 кг, повідомляє офіційний сайт Федерації дзюдо України.

У фіналі надважкої категорії спортсменка з Черкас взяла гору над Мерседес Шигетуварі з Угорщини. У цій же вазі за медаль боролася інша українка - Василина Кириченко зі Львова. У сутичці за бронзову нагороду вона поступилася Соні Асселах з Алжиру.

На змаганнях цієї ж категорії серед чоловіків, що проходили у Празі, українець Антон Савицький здобув «бронзу» у вазі до 100 кг.

Отже, за вихідні українці зібрали повний призовий комплект, враховуючи «срібло» Артема Хомули.

Слід додати, що в турецькій Анталії на Кубку Європи серед кадетів віком до 18 років наші юнаки також не залишились без нагород: «срібло» у ваговій категорії до 60 кг завоював Іван Прудіус із Черкас. На сьомому місці завершила змагання Анастасія Балабан з Одеси (44 кг), а Лука Нетяга з Житомира (81 кг) - на дев'ятому.

Марта Костюк: «Пишаюся Україною, читаю Теккерея, обожнюю Вакарчука, люблю Нью-Йорк та мрію про Вімблдон»