rss
07/06/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Кабмін утворить робочу групу для повернення акцій «Укртелекому» державі

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку повідомила про намір Кабінету міністрів створити міжвідомчу робочу групу з остаточного повернення державі пакета акцій «Укртелекому».

 

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі НКЦПФР за підсумками засідання комісії 8 лютого 2018 року.

«Ухвалено рішення щодо погодження проекту постанови Кабінету міністрів України «Про утворення міжвідомчої робочої групи з питань координації дій з повернення пакета акцій публічного акціонерного товариства «Укртелеком» у державну власність та подальшого забезпечення стабільної господарської діяльності товариства», - зазначили у НКЦПФР.

Остаточне рішення суду у справі повернення «Укртелекому» державі може бути винесене вже 20 лютого. На цю дату заплановане засідання Вищого господарського суду, який має поставити крапку в судовій суперечці щодо повернення акцій державі для подальшого зарахування їх на рахунки Фонду держмайна.

У рамках післяприватизаційного контролю Фонд державного майна зафіксував невиконання інвестиційних зобов'язань «Укртелекомом», зокрема, внесення інвестицій у розмірі 450 млн доларів та побудову і передачу у власність держави лінії спецзв'язку.

Відповідно, Фонд державного майна звернувся до суду з вимогою розірвати договір купівлі-продажу, повернути акції у власність держави та стягнути штрафні санкції у розмірі 80 млн доларів за невиконання інвестзобов'язань. Суд першої і другої інстанцій підтримав позицію фонду.

Приватизацію «Укртелекому» пов'я­зували з корпорацією СКМ, яку контролює олігарх Рінат Ахметов.

Проте, наприкінці січня СКМ виступила із заявою, у якій вкотре спростувала свою причетність до купівлі підприємства. Водночас, СКМ вперше назвала, хто, на її думку, може бути причетний до приватизації «Укртелекому». Так, за твердженням холдингу Ахметова, кінцевим бенефіціаром компанії EPIC, яка приватизувала у 2011 році «Укртелеком», був Валерій Хорошковський, який обіймав на той час посаду глави СБУ.

Ігор Козловський, релігієзнавець, колишній заручник окупантів: «У полоні найбільше переживав, що страждають мої рідні»

Як Ахметов позбувається «Укртелекому», і хто кому винен гроші

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com