rss
01/19/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Автосвіт \ З електрокара Tesla зробили найшвидший броньовик у світі

Американська компанія Armormax створила куленепробивний варіант седана Tesla Model S P100D, який виробник назвав найбільш швидким броньованим автомобілем у світі.

Title  
 Фото з офіційного сайта Tesla
(http://www.tesla.com/blog/
new-tesla-model-s-now-quickest-production-car-world)

 

Кузов машини виробники посилили особливим волокном, що витримує постріл з великокаліберної гвинтівки, пише портал Мотор.

Для бронювання даху, дверей, стійок і підлоги машини використовують ламіноване синтетичне волокно і термічно оброблений балістичний сплав. Стандартні скла електрокара замінені на багатошарове оргскло з полікарбонатною ламінацією. У компанії особливо підкреслюють, що не використовували для бронювання загальноприйняті сталеві листи.

В обладнання машини також входять посилена підвіска, безпечні шини RunFlat, захищені елементи силової установки. При цьому, маса доопрацьованого автомобіля лише на 250 кілограмів є більшою від стандартної (2289 кілограмів).

Автомобіль Tesla Model S P100D обладнаний двома електродвигунами, сумарна віддача яких становить 773 кінських сили і 967 Нм крутного моменту. До 100 кілометрів на годину електрокар розганяється за 2,6 секунди. Максимальна швидкість - 250 кілометрів на годину.

Молдова та «євро-бляхи»: однією проблемою менше...

На Сумщині запустили першу станцію зарядки для «гібридних» авто поліції

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com