rss
10/17/2018
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#338

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ «З першого і до тринадцятого...» Як увійти у робочий ритм після свят

«Вирішимо після всіх «новорічних», «телефонуйте після «травневих» - тривалі канікули вибивають із колії, і повернутися до робочого процесу після свят іноді буває дуже нелегко. У психології навіть існує спеціальний термін - «синдром робочої дезадаптації». Спеціалісти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна підібрали кілька порад, як у найбільш короткий термін увійти у робочий ритм.

На робочому місці

1.     Психологи зазначають, що повернутися у звичну колію важко і тим, хто працює «на 100% і більше», та й тим, хто працює абияк. Тому намагайтеся дотримуватися балансу.

2.     Разом з тим, найбільше звільнень фіксується саме після новорічних свят. По-перше, це пов'язано з переоцінкою цінностей співробітником, а ще - новий рік люди намагаються розпочати з чистого аркуша. По-друге, можуть звільнитися через начальника-трудоголіка, який у перші ж робочі дні вимагає завзяття від підлеглих. Отож, якщо ви - саме такий керівник, то зверніть увагу на «швидкість» занурення у робочий процес після свят і не поспішайте занадто сильно.

3.     Чітке планування справ на місяць, тиждень і поточний день допоможе зосередитися і мобілізуватися. Почніть складати такий план, щойно вийшовши на роботу після новорічних свят.

4.     Не кидайтеся «на амбразуру» у перший же день після відпочинку. Не намагайтеся зробити все й одразу, в результаті, завдань не зменшиться, а ви швидше втомитеся. Збільшуйте навантаження поступово. Перший робочий день можна почати з нагальних справ, але закінчити їх до обіду. Після перерви - зайнятися поточними питаннями, а останню годину першого робочого дня присвятити плануванню наступного.

5.     Спробуйте перевести увагу: скажіть собі, що сьогодні будете не працювати, а проводити підготовчі заходи до роботи. Це допоможе швидше адаптуватися.

6.     У перші робочі дні намагайтеся повноцінно відпочивати після роботи і висипатися. Не затримуйтеся в офісі понаднормово.

7.     Зробіть прибирання на робочому столі і в комп'ютерних папках - це теж допоможе ввійти в робочий ритм.

«Позаробочі» поради

1.     Дихайте глибше. Як би банально це не звучало - збагачуйте свій організм киснем. Якщо є така можливість, йдіть на роботу і з роботи пішки, гуляйте в обідню перерву - це додасть енергії.

2.     Дотримуйтеся післясвяткової дієти: не перевантажуйте втомлений після святкових застіль організм жирним і солодким, надайте перевагу здоровій їжі: овочам, фруктам та іншим корисним продуктам.

3.     Робіть невеликі перерви, по 10 хвилин через кожні 2 години, але не тільки на каву, але й на зарядку: розімніть втомлені руки і ноги, дайте відпочинок спині.

4.     Знайдіть хоча б на кілька годин заняття для душі, яким ви матимете бажання приділити час після роботи: йога, сауна, масаж - це може стати також і психологічним розвантаженням у перші стресові робочі дні.

 

Джерело: «HeadHunter Україна»

 

Про службову субординацію

Стимулювати розвиток. Як реалізувати економічний потенціал

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com