rss
10/17/2018
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#338

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ «Різдвяна зустріч» з духовенством в УАФКС «Самопоміч»

13-го грудня 2017 року в головному бюро УАФКС «Самопоміч» відбулась уже традиційна «Різдвяна зустріч» з духовними провідниками української громади Чикаго та його передмість. Разом за святковою вечерею зібрались представники різних релігійних конфесій УГКЦ, УПЦ КП, УПЦ у США, Української Баптистської та П'ятидесятницької церков.

Title  
 Різдвяна Зустріч з духовенством 2017 

Урочисто промовою відкрив зустріч президент дирекції Михайло Р. Кос, привітавши всіх присутніх від імені всієї дирекції, керівників та працівників. Зі слів президента, щороку вже багато років поспіль «Самопоміч» є, певно, єдиною установою, що підтримує цю чудову традицію, мета якої - подякувати духовенству за їхню велику працю, що гуртує духовно нашу громаду. Д-р Михайло Кос представив усіх членів дирекції поіменно та зазначив, що саме ця зустріч є особливою для нас, оскільки з нами є новий Владика Української Католицької Єпархії св. Миколая - Владика Венедикт - і запросив до слова та спільної молитви.

У своїй промові Владика Венедикт подякував Кредитівці «Самопоміч», що дала можливість організувати цю «Різдвяну зустріч» і зустрітися тут усім разом.

У своїх роздумах Владика прийшов до глибокого переконання, що все наше життя складається лише зі одних зустрічей... Вони бувають різними: довгими й короткими, приємними і неприємними, цікавими і не дуже... «Ми, як правило, не цінуємо їх, але насправді кожна зустріч - це щось унікальне для нас, бо, як каже українське прислів'я, «з ким пристаєш, то такий і сам стаєш... Ми зустрілись тут, як брати і сестри, і дякуємо Богові за цю зустріч...»

Настоятель УПК-КП св. Андрія Первозванного Митрофорний протоієрей Віктор Полярний привітав «Самопоміч» від імени УПЦ-КП і УПК св. Андрія та висловив щиру подяку за те, що українська фінансова установа не тільки залишається фінансово стабільною, але й продовжує процвітати, підтримуючи фінансово церковні, громадські та молодіжні організації.

Отець Богдан Калинюк, настоятель УПЦ св. Трійці у Бенсенвілі, подякував Кредитівці «Самопоміч» за чудові фінансові послуги, які дали можливість не одній українській родині, що іммігрувала до США, щасливо прижитися у новому американському середовищі.

Генеральний консул України в Чикаго Лариса Герасько подякувала Кредитівці «Самопоміч» за цю «Різдвяну зустріч», за співпрацю та фінансову підтримку української громади далеко за межами Батьківщини. Особлива подяка була висловлена Володимирові Тюну, керівникові відділу «Marketing», за велику підтримку і допомогу в організації низки заходів.

Пані Лариса розповіла, що Українська держава вже розпочала великий проект на підтримку українських шкіл у діаспорі. Цього року на це вже було виділено кошти. Також пані консул висловила сподівання, що українська громада і надалі активно братиме участь у всіх важливих подіях діаспори, спільних мистецьких та інших проектах, запланованих у новому 2018 році.

Title Title 
 Духовні провідники на Різдвяній Зустрічі
у Самопомочі (2017)
 Президент Дирекції Михайло Р. Кос

 

Отець Мирон Панчук від УГКЦ св. Йосифа Обручника попросив священнослужителів пам'ятати про важливість свого покликання та звернувся зі закликом не бути байдужими, не забувати «чиї ми діти», та пам'ятати, що наша рідна ненька Україна потребує нашої допомоги... Кожен з нас, українців, повинен бути серцем з Україною та в міру своїх власних можливостей усіляко допомагати Батьківщині.

Президент установи, виконавчий директор Богдан Ватраль подякував усім душпастирям за участь у спільній вечері, традиція якої розпочалась ще у 80-х роках, коли обрали першого президента дирекції УАФКС «Самопоміч» Романа Мицика. Саме він вважав, що такі зустрічі «Самопомочі» з провідниками української християнської спільноти згуртовують нашу громаду.

УАФКС «Самопоміч» від самих початків свого існування, з 1951 року і дотепер, відчуває своїм обов'язком не тільки допомогти кожному членові «Самопомочі» здійснити свої економічні мрії, але й зберегти нашу українську культуру, мову, всіляко підтримуючи українські церковні, культурні та молодіжні організації. На жаль, людське життя на землі не є вічним... Люди приходять і згодом відходять у вічність, але наша українська фінансова установа залишається, наші церкви залишаються, і наша діаспора продовжує жити. Зі слів президента, тільки тоді ми зможемо допомогти Україні, коли ми створимо сильну українську діаспору, з міцним корінням, яка, як самодостатня одиниця, зможе розвиватись і рости.

Title Title 
 Промова Генерального Консула України
в Чикаго (США) Лариси Герасько
 Промова о. Мирона Панчука

 

Пан Ватраль поіменно представив теперішню управу Каси та подякував дирекції, контрольній комісії, комітетам й усім працівникам за роботу, яку вони виконують, щоб і надалі усі разом долучались до розбудови української діаспори.

Віце-президент фінансів і технології Віталій Кутній подякував духовним наставникам за їхню місію, за те, що вони є тим осередком, тим «вогником», навколо якого гуртуються люди, почуваючи себе комфортно у своїй релігії, у своїх традиціях, що допомагає їм адаптуватися до нового життя. УАФКС «Самопоміч», як успішна фінансова установа, частину своїх доходів віддає на підтримку громади, зокрема, на підтримку церков та прицерковних організацій, до яких належать її члени, і рівночасно, закликає всіх українців діаспори підтримати свою фінансову установу, яка надає всі необхідні фінансові послуги на високому рівні, використовуючи всі новітні технології...

Віце-президент членських послуг Петро Ільницький подякував духовенству за науку - проповіді; за добре зерно, яке священики сіють у серця людей; за українське слово... Кредитівка «Самопоміч» і надалі допомагатиме парафіям у їхній потребі, рівнож, і парафіяни мусять підтримувати свою фінансову установу.

«Різдвяну зустріч» гармонійно доповнили теплі різдвяні і новорічні привітання, смачні українські страви від Українського культурного Осередку при УКП св. Володимира й Ольги, а також традиційні різдвяні коляди.

На завершення Владика Венедикт дуже влучно охарактеризував нашу громаду, яка існує як один живий організм, де кожен з нас покликаний до окремого служіння Богові. Хтось виконує свою місію у «Пласті», хтось - у «СУМі», а хтось - у «Самопомочі». Якщо кожна ланка функціонує добре, то й громада живе та процвітає... То ж владика подякував УАФКС «Самопоміч» за те, що вона чудово виконує свою місію у громаді.

Прес-служба Кредитівки «Самопоміч»

 

«Миколай, Миколай, ти до нас завітай!»

«Рукавичка»

Коралі для кралі#2018-41 (10/11/2018)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com