rss
12/11/2018
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#341

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Як пошукач вибирає роботу?

На ринку праці є дві основні граючі команди - роботодавці і пошукачі. Для роботодавця відбір претендента на вакантну посаду - процес досить зрозумілий і навіть, деякою мірою, регламентований, оскільки існують критерії відбору потенційного співробітника. А що ж пошукач? Чим керується він, приймаючи рішення про працевлаштування в ту чи іншу компанію, на ту чи іншу посаду? Саме на це запитання дізнавалися відповідь у своєму новому опитуванні спеціалісти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Процес формування робочої команди - двосторонній. Не тільки компанії вибирають гідних кандидатів, а й самі кандидати вибирають кращі пропозиції, які підходять саме їм. HeadhHunter Україна запитав у пошукачів про те, які критерії при виборі вакантного місця роботи для них важливі.

Відштовхнути пошукачів від пропозиції роботи на етапі ознайомлення з вакансією можуть негативні відгуки про компанію і нечітко прописані вимоги. Ці дві причини - найпоширеніші, і більше, ніж половина респондентів зазначили саме їх.

А ось для 41% респондентів причиною проігнорувати вакансію є наявність граматичних і/або пунктуаційних помилок в її описі. Не зазначена заробітна плата може призвести до того, що 30% пошукачів не відгукнуться на пропозицію роботи. Відсутність підтвердження того, що компанія, яка розмістила вакансію, перевірена, для 24% учасників опитування буде причиною, що втримає від зв'язків з компанією-роботодавцем.

Серед інших причин пошукачі називали: суперечливі характеристики кандидата, обмеження за віком, завищені вимоги, відсутність прописаних переваг, у той час, коли детально прописані всі можливі санкції.

Title Title 

 

Відібравши найбільш релевантні для себе пропозиції, пошукачі уважно придивляються до потенційного місця роботи на етапі співбесіди. Тут особливу роль відіграє шанобливе ставлення (61%), професіоналізм людини, яка проводить співбесіду (60%), і комфортна атмосфера під час розмови (56%).

Менш поширені, але все ж важливі для прийняття остаточного рішення, залишатися з компанією чи ні, такі позиції, як привітність колективу і технічно обладнаний офіс, - для 26% і 23% респондентів - відповідно. Серед інших критеріїв пошукачі часто називали як необхідне наявність зрозумілого спілкування з адекватними вимогами до посади, розуміння вимог і умов роботи.

Результати опитування показують, що сьогодні пошукачі теж вимогливі у процесі пошуку роботи і мають низку критеріїв, за якими визначаються в рішенні прийняти чи відхилити пропозицію про працевлаштування. Для пошукачів важливо вже на початковому етапі визначити якомога детальніше, які вимоги їм висуваються і наскільки ці вимоги відповідають запропонованим можливостям.

 

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у жовтні 2017 року. В опитуванні взяло участь 819 респондентів з різних регіонів України.

Джерело: «HeadHunter Україна»

Епохальна забавка. Чи є майбутнє у криптовалют

Антиолігархічний план Європи для України: гроші лише малим і середульшим

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com