rss
11/13/2018
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#339

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ У Київському метрополітені відкрито перший в Україні міжнародний арт-проект-натхнення «Закохані в життя»

22 вересня у Київській підземці було відкрито першу в Україні міжнародну арт-виставку соціальної спрямованості «Закохані в життя».

Проходить вона у рамках інформаційної кампанії «Київ - європейський» за організації креативної команди «Elster Kreativagentur» та при підтримці Департаменту суспільних комунікацій КМДА і КП «Київський метрополітен».

За словами організаторів арт-проекту, арт-виставка «Закохані в життя» (англ. «MuseforYouth») повинна звернути увагу українців на вибір свого життєвого шляху та надихнути кожного шукати свою Музу і жити за покликом серця, як це роблять герої фотосвітлин.

Проект об'єднав навколо себе людей різних світоглядів та професій ‒ креативників, стилістів, фотографів, флористів, декораторів, митців, візажистів, кухарів, операторів, спортсменів. Їхня спільна мета - розповісти Україні і світу про відомих та невідомих українців, що вже знайшли свій життєвий шлях і йдуть за своєю Музою. Ця Муза допомагає їм жити, творити, розривати шаблони, ігнорувати суспільні стереотипи, стирати кордони та вікові бар'єри.

За словами засновниці та куратора арт-проекту, директора «Elster Kreativagentur» Олександри Сорокіної (Aleksandra Sorokina), концепція проекту проста: «Доки ти розвиваєшся, вивчаєш щось нове, дотримуєшся здорового егоїзму, йдеш до своєї мети та здійснюєш свою мрію - ти щасливий. Ми шукали таких українців на вулицях столиці, у соцмережах, серед друзів та знайомих. І не очікували, що проект матиме міжнародну популярність, що до нас на фотосесію приїдуть українці з різних країн світу, а міжнародна преса зацікавиться проектом та анонсуватиме його на сторінках своїх видань (італійський VOGUE, український журнал Німеччини Gelblau).

У кожного героя фотосвітлини своя історія та власний шлях. Хтось іде за своєю Музою тут, в Україні, а хтось освоює нові континенти - як, наприклад, учасниця проекту Тамара Семенюк, що приїхала з Австралії. Але всіх учасників об'єднує одне - вони розуміють європейські цінності як можливість відчувати себе вільними і здатними на вчинки заради своєї мрії. Незважаючи на вік, стать, кількість грошей у гаманці, громадянство, всі вони - українці світу, що бажають жити, творити та отримувати задоволення від життя».

Title Title 

 

«Проект готували довго і нічого не очікували натомість. Проте, коли ти доводиш свої починання до логічного завершення, і виставку вже відкрито, неочікувано тебе охоплює океан любові та натхнення простих перехожих у метро, які захоплено вдивляються в картини та дякують тобі», - поділилась власним натхненням Олександра під час офіційного відкриття виставки.

 

Title
 

 

Самі учасники арт-виставки, які завітали на відкриття, переконані: «Не важливо, скільки тобі років, скільки перемог чи поразок за плечима. У будь-який час ти можеш віднайти свою власну Музу, сміливість змінюватись, змінювати на краще свою країну та світ навколо себе. Герої виставки сподіваються, що їхні життєві історії надихнуть українців на ці зміни».

Title Title 

 

Арт-проект-натхнення «Закохані в життя» триватиме протягом двох місяців на станціях киїського метрополітену: «Театральна», «Печерська», «Політехнічний інститут», «Поштова площа», «Арсенальна», «Золоті ворота».

Кожен українець може стати частиною арт-проекту «Закохані в життя» та опублікувати свою власну історію пошуку та натхнення на сторінці офіційної групи проекту в соціальній мережі Facebook під хештегом #muse4youth.

Title Title 

 

Детальна інформація на сайті проекту: muse4youth.info

Фото UBERlab

Третяк Людмила, піар-менеджер проектів «MuseforYouth»/«Закохані в життя»

 

Виставка портретів гетьманів України, створених Наталією Павлусенко, відкривається у Музеї гетьманства (Київ)

У Рівному з’явився пам’ятний знак – «Жінка-«Просвіта»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com