rss
04/18/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ «ВІДВАЖНІ: Наші Герої» 11 серпня -30 вересня 2017 р.


Генеральне Консульство України у Чикаго, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, Український Національний Музей у Чикаго презентують мультимедійну мандруючу виставку «ВІДВАЖНІ: Наші Герої», присвячену 100-річчю Української Революції та 26 річниці відновлення незалежності України.


Сьогодні, в умовах війни на Сході України, згадуємо доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості – це символ Свободи. Саме тому Революцію Гідності, протестний рух 2004 року можна вважати продовженням не лише Революції на граніті 1991 року, а й Української революції 1917 – 1921 років, визвольних змагань часів Першої та Другої світових війн, а також повоєння. І тому важливо, щоб виставку побачили в Америці.
Що поєднує усі ці події? Право українців на самовизначення, бажання захищати власну честь та гідність, досягти суспільної рівності у правах. Саме ці риси є яскравими ціннісними характеристиками наших відважних героїв – борців за власну свободу та незалежність України.
Українська революція від 1917 до 1921 року пережила різні форми національної державності: УНР, Українська держава, ЗУНР. Незалежність тоді втримати не вдалося, передусім через незгуртованість політичної еліти. Однак, саме тоді започатковано процес формування модерної політичної нації та відроджено традицію української державності. Проект має на меті актуалізувати образи борців за свободу України, зокрема через показ революційного вбрання і атрибутики різних поколінь українців ХХ – ХХІ століть як демонстрації тяглості ідеалів і прагнень нації до незалежності, як вшанування пам’яті полеглих героїв.
Структурно виставка складається із 6 модулів, на яких представлено сучасні реконструйовані типажі означених революційних епох із тематичними відеороликами кінохроніки, художніми колажами і супровідними емоційними текстами.
Головним спонсором презентації мультимедійного проекту в США виступило Генеральне Консульство України в Чикаго. Гість та доповідач під час відкриття виставки – Ігор Пошивайло, директор Музею Революції Гідності (Київ). Організатори і партнери - Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності (Київ), Український Національний Музей у Чикаго.
Висвітлення образів борців за свободу України від початку ХХ століття до сьогодення є демонстрацією тяглості прагнення українців до Незалежності. Запрошуємо журналістів до участі у прес-конференції, яка відбудеться о 6-й годині вечора 11 серпня.
За додатковою інформацією пишіть на [email protected], Марія Климчак, куратор.
Також відвідайте нашу сторінку - www.ukrainiannationalmuseum.org, слідкуйте за нами на Facebook та Twitter.

Відкриття – 11 серпня, п’ятниця, о 7:00 pm, квитки на відкриття -$10.00.
The Ukrainian National Museum of Chicago, 2249 W Superior St, Chicago, IL 60612, USA.

Марія Климчак, Чикаго.
Спеціально для «Час і Події»

Людина з Великої Літери. Роман Гаврильчак

Український монастир у Лонг-Айленді

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com