rss
02/16/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#369

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Святкуємо \ День Землі у Флориді
Title  
Співдоповідачі під час виставки: (зліва) Том
Гаузмен, Ліда Гаузмен, Анна Мацілинська,
Арета Барановська, Віра Боднарук, Остап
Мацілинський, Леся Попель та Богдан Боднарук
 
22-го квітня цього року під час святкування Дня Землі в Oscar Scherer State Park в Osprey українська громада південно-західної Флориди мала нагоду взяти участь у різних заходах і розповісти про Чорнобильську трагедію, яка сталася 31 рік тому.

Тут була нагода розповісти також про Україну та війну на Донбасі, про російську загарбницьку політику та дезінформацію, яка йде з Росії. На столі були виставлені книжки про Чорнобиль в англійською та українською мовами, а збоку була карта України, де зазначено Чорнобиль.
Виставка книжок та летючки-інформації про Чорнобиль та Україну були приготовлені Нелею Лехман та Вірою Боднарук з допомогою д-ра Богдана Боднарука, які вже більше, ніж 10 років беруть участь у заходах до Дня Землі у Флориді. Окремі доповіді про Чорнобиль та Україну мали члени 56 відділу Союзу Українок Америки: Леся Попель, Христина Шелдон, Арета Барановська, Анна Мацілинська та Ліда Гаузмен, а також Остап Мацілинський та Том Гаузмен.
Погода була гарною, сонячною, хоч подекуди накрапав дощик, але це не зашкодило успішному проведенню заходів, приурочених до Дня Землі. Родини з дітьми мали нагоду почути і побачити красу природи в парку та послухати американську фольклорну музику. Діти могли купатися та плавати на каяках.
Члени Громадського комітету в Норт-Порті щорічно вшановують пам’ять жертв Чорнобильської трагедії спільною панахидою в церкві Входу в Храм Пресвятої Богородиці, яку відправляють разом греко-католицькі і православні священики. Цього року спільна панахида була в неділю, 30-го квітня, за участю представників українських організацій на терені Норт-Порту.

Автор: проф. Віра Боднарук,
голова Громадського комітету,
Норт-Порт, Флорида
Фото Богдана Боднарука

Великдень-2017: святкує Україна

Слава Героям!

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com