rss
07/15/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ ОГХК за 107 мільйонів замовила «прокладці» Журила-Дробота газ, дорожчий, ніж у «Нафтогазу»
Філія «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» 1 березня за результатами тендера уклала угоду з ТОВ «Енерджі Трейд Груп» про постачання природного газу на 106,60 млн. грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

На поточний рік замовили 10,80 млн. кубометрів газу по 9 870 грн. за тисячу кубометрів.
Це на 4% дорожче від березневого тарифу «Нафтогазу», який становить 9 439 грн. за тисячу кубометрів.
Нагадаємо, у 2016 році ТОВ «Енерджі Трейд Груп» теж було постачальником газу для комбінату на 88,51 млн. грн.
Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ» екс-міністра екології Миколи Злочевського.
ТОВ «Укргазпродакшн» Віталія Катраги не допустили до аукціону, бо фірма не надала інформацію про відсутність податкової заборгованості та не мала ліцензії НКРЕКП на постачання газу за нерегульованим тарифом.
ТОВ «Енерджі Трейд Груп» через ланцюжок пов’язане з Русланом Журилом – керівником ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», який раніше був заступником директора ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат». Після призначення Журила до ОГХК вона стала найбільшим постачальником держкомпанії.
Газова фірма також пов’язана з екс-директором СхідГЗК Сергієм Дроботом. У 2014 році він отримав підвищення і став гендиректором ДК «Ядерне паливо», куди входить і СхідГЗК.
ТОВ «Енерджі Трейд Груп» виграє державні тендери з 2009 року й відтоді отримало підрядів на 1,80 млрд. грн., майже всі – у СхідГЗК Дробота-Журила та ОГХК Журила.
Нагадаємо, гендиректор ОГХК Руслан Журило і ще двоє працівників 25 січня були затримані детективами НАБУ. Їм було вручено повідомлення про підозру у зловживанні службовим становищем і вчиненні злочину групою осіб за попередньою змовою.
За версію слідства, затримані причетні до завдання збитків держпідприємству на суму понад 300 млн. грн. Схема зводилася до реалізації за заниженими цінами титанової продукції, що використовується в авіаційній та хімічній галузях промисловості, приватним фірмам-посередникам, зареєстрованим в Австрії та Латвії, та пов’язаними зі службовими особами ОГХК.
Нещодавно Мінекономрозвитку призначило виконуючим обов’язки голови правління ОГХК першого заступника голови правління Олександра Гладушка.

Джерело: «Наші гроші»

Контррозвідка і діалізні заробітки

Лотерейники не платять податки через рішення Турчинова і суперечливість Насірова

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com