rss
06/16/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Флірт на роботі: чоловіки – не проти, жінки – в сумнівах
Навіть на роботі є місце для кокетства та флірту. Більшість «білих комірців» проявляють знаки уваги до колег протилежної статі. Як ставляться чоловіки і жінки до офісного флірту – далі в результатах опитування, яке Міжнародний кадровий портал hh.ua провів спеціально до Дня закоханих.

Більше, ніж половина «білих комірців» зізналися, що фліртують на роботі. Як і очікувалося, частіше виказують знаки уваги колегам протилежної статі саме чоловіки. Цікаво,
  Title
  
  Title
  
що, фліртуючи на роботі, представники сильної і прекрасної половини переслідують різні цілі. Для жінок це, швидше, гра, розвага в робочий час. А чоловіки стверджують, що таким чином висловлюють свою симпатію до колеги, яка подобається.
Більшість з тих, хто не фліртує на роботі, стверджують, що їм не властива така поведінка. Чверть опитаних відповіли, що ще не знайшли об’єкт своєї уваги. І тільки 6% соромляться або бояться осуду колег.
Як показують дані опитування, найчастіше офісні працівники проявляють знаки уваги до колег одного рангу. Однак, 8% чоловіків і 12% жінок дозволяють собі фліртувати з керівником. А один із дванадцяти опитаних «заграє» навіть із клієнтами.
Більшість «білих комірців» не бачать в офісному флірті нічого поганого. Майже дві третини вважають, що флірт не заважає тоді, коли він доречний – не обтяжує його учасників і не змушує відчувати себе незручно. При цьому, чоловіки більше схильні вважати, що це допомагає розрядити ситуацію і поліпшити відносини, тоді як жінки в два рази частіше казали про те, що флірт на роботі призводить до непорозумінь і недоречних ситуацій.
Як же будуть реагувати чоловіки і жінки, якщо колега протилежної статі почне з ними фліртувати? Дві третини «білих комірців» приймуть або проігнорують залицяння залежно від симпатії/антипатії. Кожен п’ятий чоловік і кожна десята жінка відповість взаємністю на знаки уваги з боку колеги. Ще 6% чоловіків і 15% жінок проігнорують таку поведінку. Також респонденти пропонували свої варіанти можливої реакції:
• «засміюся у відповідь»
• «прийму флірт, але не буду відповідати взаємністю і переведу розмову на іншу тему»
• «коректно поставлю на місце»
• «дам відсіч такій поведінці»
• «намагатимуся пояснити, що це недоречно»
• «все буде залежати від настрою».
Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в січні 2017 року. В опитуванні взяли участь 558 респондентів з різних регіонів України.

Особисте життя і кар’єра: як розставляють пріоритети українці

Неприхований бенефіціар. Якою є роль Ахметова в економічній співпраці з ОРДіЛО

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers