rss
07/22/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Гороскоп \ Гороскоп
Овен
Будьте сміливішими й екстравагантнішими, і ви вирізнятиметеся серед натовпу, притягуючи погляди цікавих вам людей. Без вас справи не зрушаться з мертвої точки. А ваша результативність буде залежати від самодисципліни. Ви зараз можете стати енергійним і дуже підприємливим керівником. Майже все, що ви задумували, збудеться.
Займіться профілактикою хвороб шлунка і травної системи. Попрацюйте над своїм раціоном. Навіть невеликі зрушення зараз дадуть видимий позитивний ефект. Ви будете почуватися краще, а шкіра, волосся, очі почнуть буквально світитися здоров’ям.
Цього тижня ви можете знайти справжню любов. Можливо, вам вдасться розгледіти її в тій людині, яка давно поруч. Однак раніше ви дивилися на неї по-іншому.
Цей тиждень може принести вам великі витрати, а ось рівень доходів залишиться колишнім, тому може виникнути відчуття нестачі фінансів. Відтак, буде не зайвим навчитися економити і не надто довіряти рекламі.

Телець
Початок тижня обіцяє бути досить важким, проте до вихідних метушня вляжеться, і ви повноцінно відпочинете у хорошій компанії. На вас може очікувати велика кількість непотрібних контактів. Будьте обачнішими у висловлюваннях, люди можуть бути надмірно сприйнятливими до ваших слів або ж передати їх керівництву. Не нехтуйте думкою колективу. У середині тижня можливі нові знайомства. У середу можна влаштовуватися на іншу роботу, вам буде забезпечений швидкий кар’єрний ріст.
Вам слід особливо подбати про здоров’я серця і судин. Стежте за рівнем холестерину. Здайте відповідні аналізи. Можливо, деяким представникам знака доведеться сісти на дієту або вжити більш радикальних заходів. У раціон постарайтеся ввести жирні кислоти. Нехай на вашому столі будуть присутні риба, морепродукти і рослинні олії.
Ваші стосунки починають переростати у глибокі почуття. Постарайтеся не нервувати і не квапити події, щоб не зруйнувати чарівність моменту. Найвдаліші дні – субота і вівторок.
Ймовірні невеликі фінансові надходження з додаткового джерела доходів. У п’ятницю, перш ніж поставити свій підпис під діловими паперами, варто зайвий раз їх перечитати. Ймовірно, в суботу доведеться працювати. У неділю будуть вдалими покупки для дому.

Близнюки
Саме зараз у вас вийде здійснити те, про що давно мріяли. Не бійтеся ставити запитання. Зірки кажуть, що ви отримаєте позитивну відповідь. Якщо у вас є цікаві ідеї, то вони повинні бути реалізованими і прибутковими. Тиждень принесе нові знайомства та враження. Роботи накопичилося дуже багато, зате ви відчуєте себе незамінним співробітником. У четвер будуть особливо успішними творчі проекти.
Для представників вашого знака зараз важливо зрозуміти, на що ви здатні. Тиждень варто присвятити тестам – на витривалість, силу, пластичність, стійкість. Краще проводити їх під наглядом спортивного інструктора або лікаря. Також корисно здати основні аналізи.
Якщо ви будете вважати себе ідеалом, якого не варто відривати від важливих справ через дрібниці, то приготуйтеся до гучного з’ясування стосунків з коханою людиною. Адже вона теж претендує на роль особливої особистості.
Основне завдання цього тижня – розробити і розпочати нові фінансові проекти. Ви з цим блискуче впораєтеся, якщо зумієте прогнати лінь і зневіру у свої сили. Уже зараз ймовірні нові фінансові надходження. А незабаром можете розраховувати на солідний прибуток.

Рак
Ваша успішність безпосередньо залежить від того, які стосунки ви зумієте побудувати з впливовими людьми і керівництвом. Можуть виникнути труднощі там, де ви їх і не чекали. Зверніть увагу на те, як ви розпоряджаєтеся своїм часом. У суботу ви можете зробити важливий вчинок, який позначиться на вашому найближчому майбутньому.
Ви зараз сповнені сил, енергії, а, головне – рішучості. Ви здатні зробити те, що ще недавно вам ніяк не давалося. Цей період підходить для того, щоб підвищувати спортивне навантаження, боротися зі шкідливими звичками. Якщо ви плануєте народити дитину – переходьте до практики. Шанси на успіх зараз великі як ніколи.
Вам доведеться пройти випробування на наявність дипломатичних здібностей. Якщо вистачить сили волі вислухати претензії на свою адресу і не образитися, а переглянути своє ставлення до коханої людини, то ваша пара стане ідеальною.
Фінансова ситуація явно йде на краще. Вам запропонують нове джерело прибутків. Однак, перш ніж погоджуватися, дізнайтеся більше, бажано – за допомогою максимально надійного джерела.

Лев
Впевненість у своїх силах і небувалу для вас працездатність постарайтеся використати для подолання складнощів на роботі. Бажано зробити це максимально безконфліктним шляхом, нехай він і триватиме більше часу. Хороший період для занять спортом і початку ремонту вдома. Зараз важливо створити для себе комфортне середовище, що дозволяє оптимістично дивитися на світ.
Не обмежуйте себе в харчуванні. Їжте те, що хочеться, і в такій кількості, як потрібно. Єдине, що вам необхідно робити – це уважно прислухатися до голосу свого організму. Їжте повільно, вдумливо – в цьому випадку ви не зробите помилки і їжа принесе вашому організму користь, а не шкоду.
Схоже, ви будете душею компанії і вже почнете планувати найближчі свята. Не забудьте посвятити у ваші задуми кохану людину. Вона може схвалити далеко не все.
Зараз важливо економно витрачати свої фінансові ресурси, тоді в другій половині тижня вам буде приємно від усвідомлення своєї передбачливості. Не варто брати кредити, особливо якщо у вас уже є іпотека.

Діва
Навколо вас зараз дуже насичене інформаційне поле, і ви ледь встигаєте вивчати нову інформацію, що надходить з усіх боків. Від обсягу виконаної роботи буде залежати винагорода, яку ви отримаєте. Не забувайте про відпочинок, не варто працювати на шкоду здоров’ю. Лідером бути нелегко, не варто зараз тягнути ковдру на себе. Понеділок і вівторок – вдалі для вирішення важливих справ, підписання договорів. У четвер починайте освоювати нову професію, вчіть мови, це може стати підмогою у просуванні кар’єрними сходами.
Вам варто подбати про свої легені, постежити за своїм диханням. Воно повинно бути спокійним, розміреним. Дихайте на повні груди. Гуляйте на свіжому повітрі. Не допускайте перевантажень, після яких ви ніяк не можете віддихатися. Корисна дихальна гімнастика; до неї можна додати будь-які вправи, які розвивають легені.
Проаналізуйте свої уподобання, не плутайте закоханість і дружні взаємини. Не наламайте дров, думайте, перш ніж щось сказати. Інакше ви можете образити вашого обранця.
Вас може очікувати тимчасове фінансове затишшя, тому намагайтеся купувати тільки найнеобхідніше. У четвер не починайте нові справи і не сперечайтеся з керівництвом, інакше ви надовго загрузнете у болоті проблем.

Терези
Постарайтеся не чіплятися за минуле, яким би блискучим воно не здавалося. З’явиться непогана можливість досягти успіху одразу в двох діаметрально протилежних напрямках: добре відпочити й істотно просунутися у справах. У середині тижня можлива не зовсім приємна розмова з керівництвом, зате ви зможете вирішити актуальні для вас фінансові питання. У п’ятницю будьте уважнішими, думайте й аналізуйте перш ніж діяти.
Ставтеся до себе якомога дбайливіше. Будь-яку пропозицію оцінюйте – чи під силу вона вам, чи не зашкодить вашому здоров’ю, фізичному або психологічному. Якщо у вас виникає протест або з’являється хоча б тінь сумнівів – сміливо кажіть «ні». Не ризикуйте собою.
На вас можуть очікувати романтичні пригоди. У четвер можливі події, які надовго вам запам’ятаються. Можлива навіть пропозиція руки і серця.
Початок тижня сприятливий для поліпшення фінансового становища. Постарайтеся не давати партнерам і керівництву обіцянок, які важко буде виконати. На роботі доведеться шукати спільну мову з новими співробітниками.

Скорпіон
Виокремте з усіх справ головну і з усією властивою вам впертістю сконцентруйтеся на ній. Навіть найскладніше питання не встоїть під вашим натиском. Не докладаючи особливих зусиль, ви зможете стати привабливими для інших. У вас буде шанс проявити себе на роботі з кращого боку, керівництво оцінить ваші ідеї. У п’ятницю не варто засмучуватися через дрібниці. У суботу проведіть більше часу зі своєю сім’єю.
У найближчі дні варто приділити більше уваги своєму горлу. Воно зараз уразливе перед інфекціями і травматичними впливами. Для вас важливо розмовляти не голосно і спокійно. На вулиці одягайтесь якомога тепліше, на шию зав’язуйте шалик, уникайте протягів; корисними будуть полоскання. Можна використовувати ромашку, кору дуба. Не вживайте занадто холодні або занадто гарячі напої.
Можуть збутися ваші заповітні мрії, тільки не налякайте кохану людину міццю своїх почуттів. Їй зараз важливіша ніжність, а не пристрасть.
Вас потішить стабілізація становища у фінансовій сфері. Зросте зарплата і виникне додаткове джерело доходу. У п’ятницю або суботу ймовірні фінансові надходження.

Стрілець
Цього тижня бажано зайнятися вирішенням сімейних проблем, не дозволяйте безпідставним сумнівам турбувати вас. Вам під силу створити навколо себе гармонійну атмосферу і дарувати іншим людям радість. У вівторок вам може знадобитися порада юриста або лікаря, зверніться до справжніх професіоналів. У четвер постарайтеся не затягувати з оформленням важливих документів. П’ятниця – вдалий день для ділових зустрічей.
Для представників вашого знака існує загроза виникнення проблем зі серцем і судинами. Ретельно дозуйте навантаження. Якщо у вас вже виникали тривожні симптоми або є погана спадковість, краще проконсультуватися з кардіологом. Представникам знака варто відмовитися від тютюну або істотно скоротити його споживання – якщо не назавжди, то хоча б на найближчі дні.
Несподівана зустріч може повністю змінити хід подій у вашому житті. Ви справите незабутнє враження на одну людину, викликавши в ній трепетне почуття. Залишається з’ясувати, чи взаємно це.
Матеріальна підтримка може надійти від родичів і близьких людей. Це підбадьорить вас і дозволить втілити у життя ваші ідеї. Вас може чекати приємний фінансовий сюрприз. Дозвольте собі частину грошей витратити на розваги, але не перестарайтеся.

Козеріг
Постарайтеся не замикатися у собі і не перетворюватися на відлюдника. Ваша ідея, втілена у реальність, почне давати плоди. Ви можете відкрити для себе нові творчі аспекти, але врахуйте, що для цього необхідна тиша і зосередженість.
Ваш організм будете подавати сигнали – вам потрібно бути уважнішими до себе, щоб почути і правильно інтерпретувати їх. Постійна втома може свідчити про захворювання, елементарну нестачу сну або якихось вітамінів. Якщо ви не впевнені у тому, що розумієте ситуацію правильно – краще проконсультуватися з лікарем. Можна здавати аналізи – вони покажуть правдиву картину.
Настав час змінити свій імідж, підстригтися, придбати що-небудь нове з одягу чи прикрас. І тоді невпевненість у власних силах і своїй привабливості просто розчиниться у навколишньому просторі.
Постарайтеся знайти у своїй роботі цікаві аспекти, крім зарплати. Фінанси можуть з’явитися не з тих джерел, з яких ви припускали. Це дозволить вам не економити на дрібницях. Але будьте дуже уважними у вихідні дні, пильнуйте свій гаманець.

Водолій
Схоже, настав момент, коли варто щось у собі змінити. Можна розпочати із зовнішності. Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції й остаточно вирішіть, в якому напрямку і з ким ви хочете йти у житті далі. У суботу бажано не відлучатися з дому або хоча б повернутися раніше. У понеділок можуть випадково «віднайтися» давно зниклі речі. У середу не варто починати справи, які вимагають багато часу.
Цього тижня все, що ви зробите для корекції вашої фігури і зовнішності, дасть приголомшливі результати. Ви будете приємно здивовані і надихнетеся на подальші звершення. Не упустіть сприятливий період. Скорегуйте своє харчування, збільште фізичні навантаження, підіть у салон краси – все це буде, як ніколи, доречним. Корисно застосовувати комплексні вітаміни і більше ходити пішки.
Не можна чіплятися до свого обранця через дрібниці – тільки зіпсуєте настрій. Довіряйте своїм почуттям. У четвер і п’ятницю бажано утриматися від інтимних стосунків, згаяне надолужите у вихідні дні.
Фінансове становище цілком стабільне, не завадить відкласти деяку суму на подарунки рідним до свят, що наближаються. У четвер можливі ділові пропозиції, які, на жаль, нездійсненні. Вівторок – вдалий день для придбання одягу і взуття.

Риби
Вам необхідно скон­центрувати свої зусилля на досягненні поставлених цілей. Не бійтеся труднощів і перешкод, вам вдасться їх легко подолати. Четвер – чудовий день для побудови планів, нових проектів і перших кроків для їх здійснення. У вихідні постарайтеся бути терплячими до близьких людей, стримуйте свої бурхливі емоції. У понеділок реалізовуйте задуми вже зранку – не витрачайте час даремно. На середу бажано не планувати важливі заходи, а зайнятися своїм здоров’ям.
Цього тижня вас можуть турбувати ноги. Кожному дістанеться свій власний варіант. Хтось давно страждає від варикозу, а хтось натре новими туфлями мозоль… Але в будь-якому випадку увагу варто звернути саме на цю частину організму. Ймовірні травми ніг, аж до переломів. Будьте обережними. Не соромтеся звертатися до лікаря, якщо, на ваш погляд, ситуація виходить за межі норми. Корисно буде зробити ванночки для ніг з морською сіллю.
Цього тижня вам пощастить у коханні. Вам вдасться опинитися у потрібний час у потрібному місці. Саме завдяки цьому в особистому житті настануть кардинальні зміни.
Сприятливий час для укладення договорів у різноманітних сферах діяльності. Вірогідні раптові поїздки, відрядження. Гроші у вас є і будуть стабільно впродовж тижня. Але на великі покупки і дорогі подарунки коштів наразі недостатньо.

Гороскоп

Гороскоп

Гороскоп#2022-08 (02/23/2022)
Гороскоп#2022-07 (02/16/2022)
Гороскоп#2022-06 (02/09/2022)
Гороскоп#2022-05 (02/02/2022)
Гороскоп#2022-04 (01/26/2022)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers