rss
11/24/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Святкування напередодні Різдва у Палатайні
Щороку, напередодні Різдвяних свят, 31 відділення ООЧСУ м. Палатайн гостинно запрошує членів організації з родинами на святкову вечерю. Завжди гарно зібратись разом, щоб підвести підсумки року, подякувати всім за плідну працю і просто гарно провести час у колі великої української родини.

У суботу, 10 грудня, в українському центрі м. Палатайн зібралось багато людей, незважаючи на сніжну погоду. Бо цьогорічне свято було подвійним – до нас завітав Високопреосвященний Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій. У своїй промові Святійший поділився думками щодо ситуації в Україні і закликав усіх українців світу єднатися у молитві. Присутні мали можливість не тільки поспілкуватися, але й відчути неймовірну простоту і людяність Архієпископа. Надзвичайною приємністю було бачити за одним столом із Владикою Всечесніших отців Михайла Кузьму та Ярослава Мендюка з церкви Непорочного Зачаття м. Палатайн. В залі панувала атмосфера добра і святкового настрою.
Організація Оборони Чотирьох Свобод України є не тільки фундатором української спільноти у м. Палатайн, але й продовжувачем виховання української молоді в Америці в дусі патріотизму і націоналізму. У своїй промові голова ООЧСУ Юрій Гнатюк подякував усім за великий вклад у розвиток і успішну роботу організації.
Вечір вдався на славу! Щиро дякуємо Високопреосвященному Архієпископові Євстратію і бажаємо здоров’я на многії літа!!!
Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title

«Вінок» – виставка Олі Рондяк

Акафіст до св. Меркурія в соборі св. Софії 10-го грудня

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com