rss
05/29/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ Міноборони купило за 12 мільйонів свої ж парашути, незаконно списані за підробленими документами
Парашутні системи, які Міноборони купило за 11,59 млн. грн. у вересні 2015 року, були незаконно списані з військових частин і легалізовані через ланцюжок фіктивних фірм. Про це свідчить ухвала Святошинського райсуду м. Київ від 21 листопада.

Податкова міліція встановила, що службові особи Міноборони підробили документи про непридатність до подальшого використання парашутних систем ПСУ-36 серії 2, які в подальшому вивели з обліку військових частин. Це було здійснено у змові з керівником ТОВ «Укравпостач».
Так, усе було оформлено таким чином, ніби «Укравпостач» купило 35 парашутних систем ПСУ-36 серії 2 у компаній «Мастер Трейд» і «Тревел Компані Плюс», які є фіктивними. А після цього ТОВ «Укравпостач» продало їх міністерству.
За даними слідства, службовці Міноборони здійснили розтрату державних коштів на суму 11,59 млн. грн.
Кримінальне провадження №№ 32015100080000093 було розпочате 22.07.2015 за ознаками ухилення від сплати податків у значних розмірах. Розслідування справи триває.
Нагадаємо, у травні цього року столична ДФС повідомила, що Міноборони закупило на 11,59 млн. грн. парашутних систем, які в Україні не виготовлялися і легально не ввозилися.
У вересні 2015 року тендер Міноборони на постачання парашутних систем виграли ТОВ «Укравпостач» (10,04 млн. грн.) і ТОВ «Укравіатехфонд» (1,55 млн. грн.).
«Укравіатехфонд» у лютому 2015 року заснував Олександр Хорохордин зі Шостки, Сумської області.
Фірмою «Укравпостач» у 2015 р. володів киянин Вадим Ніколаєв, який балотувався до Київради за списком партії «Рух за реформи» Сергія Думчева. Тепер керівником і засновником компанії вважається Євген Хмара.
«Укравпостач» уже фігурує в одному кримінальному провадженні щодо закупівель військової частини. У цьому провадженні також йдеться про придбання старих товарів під виглядом нових і перерахування коштів фірмам з ознаками фіктивності, що зареєстровані на тимчасово окупованій території Донецької області.
Фірму «Тревел Компані Плюс» у лютому 2015 року заснували дві компанії: ТОВ «Роялті Бізнес Груп», засновниками якого на той момент були Ольга Ващак зі Стаханова і Богдан Захлюпаний із Запоріжжя, а також ТОВ «Інвест Про», засновником якого був Ігор Оверко, обраний восени 2015-го депутатом Ірпінської міськради партії «Нові обличчя» Володимира Карплюка (мер Ірпеня).
Із травня цього року засновником і директором «Тревел Компані Плюс» вважається Сергій Комаров. Із квітня цього року засновником і директором київського ТОВ «Мастер Трейд» є Микола Рубаняк з Верховини, Івано-Франківської області.


Оточення лідерів «Народного фронту» зможе розпиляти чверть мільярда на закупівлі Аваковим гібридів Mitsubishi

Родовища бурштину віддали психологу з Чернівців та кіпріотам «гаманця» Лукашенка

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers