rss
05/23/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ «Ляшківець» вдвічі дорожче продав пісок і щебінь нікопольським водникам
Нікопольське регіональне управління водних ресурсів Кам’янсько-Дніпровського району, Запорізької області, 7 листопада за результатами тендера замовило ФОП Яровий Олег Миколайович будівельних матеріалів на 885 тис. грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця року планують здійснити постачання будматеріалів для реконструкції Кам’янської та Знам’янської компресорних станцій для захисту району від підтоплення (перелік з цінами нижче).
Пісок природний, простий, згідно з угодою коштує 500 грн./куб. м.
У відкритих джерелах є дані про його продаж у березні по 200 грн. за тонну, тобто, по 280 грн. за куб. м (вага = 1,4 т/куб. м). Це майже вдвічі дешевше, ніж тендерна ціна.
Щебінь фракції 10-20 мм різних марок замовили по 500-554 грн./куб. м.
ДочП «Полтавський облавтодор» у жовтні придбало щебінь такої фракції без зазначення марки вдвічі дешевше – по 225-229 грн./куб. м.
Нинішній переможець приніс сертифікати на пісок з відсівів дроблення вивержених гірських порід фракції 0-5 мм та щільний природний щебінь різних фракцій виробництва ТОВ «Токмацький гранітний кар’єр» Романа Перадзе. Вони були видані для ТОВ «Будіндустрія, Лтд» Наталії Сінайко, Олександра Лихопуда і Віталія Бєлова.
Також на підтвердження стосунків з виробником надано договір з ПАТ «Судноплавна компанія «Укррічфлот» Костянтина Григоришина.
Підприємець Олег Яровий з Енергодара, Запорізької області, вперше виграв тендер. Йому належать торгово-розважальний комплекс по вул. Козацька, 16 та ПП «Мале виробничо-комерційне підприємство «Дея» (магазини «ЦУМ» і «Діжон»).
У 2015 році він висувався у Запорізьку облраду від Радикальної партії Олега Ляшка.
Єдиним конкурентом був енергодарський ФОП Ірисов Дмитро Анатолійович, який не перемагав на торгах.

Судноремонтна якбитологія

Коломойському не вдається пролонгувати на два роки внесення інвестицій в аеропорт Дніпра

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers