rss
05/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ В Одесі відкрито єдиний в Україні Музей футболу
Title  
 Стела на честь Олега Блохіна, Ігоря Беланова
і Андрія Шевченка
 
  Title
  Головна зала музею

  Title
  Засновник музею Еммануїл Ганєв (Моня «Болгарин»)

  Title
  Юні футболісти на відкритті музею
Одеса ще раз довела, що вона, якщо й не перша в Європі, але і задніх не пасе. Цими днями до семи найкрутіших європейських музеїв футболу додався й одеський, який нічим не поступається їм. До речі, такий музей уже існував у місті в 2009 році, однак у 2013 році сильна пожежа майже повністю його знищила. Тож після цього фактично все довелося розпочинати з нуля.

За цю справу взявся Клуб вболівальників футболу, створений Еммануїлом Ганєвим (Монею «Болгарином»). Відроджений Музей футболу було урочисто відкрито 10 вересня. Розташований він у сквері Історії футболу. До нього веде Алея з копіями 14-ти кубків, де встановлено також стелу трьом українським володарям «Золотого м’яча»: Олегові Блохіну, Ігореві Бєланову та Андрієві Шевченку. Почесна місія відкриття стели була надана знаменитому Ігореві Бєланову.
Напередодні відкриття Музей футболу освятив отець Андрій (світське ім’я – Андрій Кирлик), колишній футболіст «Чорноморця». Він побажав Моні Болгарину сіяти благодатне зерно на ниві футболу і надалі. Адже історія одеського, українського, європейського і світового футболу потрібна не лише нинішньому поколінню, але і майбутньому.

У відкритті музею взяли участь представники керівництва міста і Федерації футболу, депутати Верховної Ради України, ветерани і футбольні фанати. Прийшов на урочистість і легендарний гравець і тренер футбольної команди «Чорноморець» Семен Альт­ман.

Тепер оновлений Музей став більшим – він працює у величезному приміщенні площею 1200 квадратних метрів. Там зібрані унікальні фотографії, книги, більше, ніж 1900 шаликів, 540 футболок та інших експонатів футбольної атрибутики.

Крім того, в новому Музеї футболу відновить роботу і Клуб уболівальників футболу. Для зустрічей членів клубу в середині зали встановлено 10-метровий стіл, а на стінах – 4 великі екрани. Тут планується проводити зустрічі, дебати, перегляди матчів і навіть телемости з іноземними колегами.

У центрі Одеси оселився бравий вояк Йозеф Швейк

Дітки зі знаменитої одеської п’ятірні стали зірками фотосесії

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com