rss
07/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Міхеіл Саакашвілі покаже ремонт траси Одеса-Рені у прямому ефірі
Свого часу президент Петро Порошенко наказав очільнику Одещини Міхеілу Саакашвілі особисто контролювати ремонт траси Одеса-Рені. Якийсь час одеський губернатор навіть жив у наметі, встановленому на трасі.

Він і тепер ретельно контролює якість ремонтних робіт і раціональне використання державних коштів. А цими днями запровадив там ще одну новацію.
10 вересня голова Одеської ОДА повідомив про монтаж відеокамер на трасі Одеса-Рені, завдяки яким можна спостерігати за процесом ремонту дороги. На своїй сторінці у Facebook він написав: «Вперше в Україні, щоб люди в прямому ефірі бачили, як ремонтується траса Одеса-Рені, і щоб різні віце-прем’єри, яким не принесли відкат, не розповідали, що ми проект провалили. Наразі ми встановили 3 камери, але скоро поставимо їх і на інші ділянки, де проводяться роботи». Тож тепер цілодобове спостереження за ремонтними роботами на трасі можна подивитися на сайті Одеської ОДА.
Як повідомлялося раніше, капітальний ремонт усіх аварійних ділянок траси повинен обійтися в 1 млрд. 100 тис. гривень. 700 мільйонів гривень губернатор уже отримав. Та Саакашвілі не має наміру обмежуватися тільки реконструкцією траси Одеса-Рені й уже запланував на наступний рік й інші проекти. В його планах – реконструкція «Північного шляху» – автотраси, яка проходить через північні райони Одещини вздовж молдавського кордону.

Одеса таки матиме нові повітряні ворота

Міхеіл Саакашвілі продовжує передавати дітям велосипеди

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com