rss
05/24/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ У жовтні в Одесі почне діяти перший в Україні «Будинок юстиції»
Title  
 Міхеіл Саакашвілі на зустрічі з майбутніми
працівниками «Будинку юстиції»


 
Одеса стане першим містом в Україні, де почне працювати Центр обслуговування громадян.

Цю хорошу новину для одеситів повідомив губернатор області Міхеіл Саакашвілі. «Бігання по кабінетах скінчилося. Ми сіли з мером Одеси, з міністром юстиції Павлом Петренком і домовилися ліквідувати старі схеми. І Павло Петренко, який насправді є одним з найбільш реформаторських міністрів в історії України, сказав, що він готовий відмовитися від функцій і передати їх на місця. Ми домовилися зібрати всі сервіси в одному місці. Так в Одесі з’явився міський центр. Ми й далі працюватимемо з юстицією, щоб полегшити життя всім нашим громадянам», – заявив Саакашвілі.
За його словами, в новому центрі можна буде не більш, ніж за 5 хвилин внести зміни до установчих даних компанії. А отримання паспорта триватиме не більше, ніж один день. «Людям обридли чиновники, які примушували їх чекати в чергах, ганяли по колу від чиновника до чиновника і дули щоки, натякаючи на шоколадку чи якийсь інший хабар, – прокоментував нововведення губернатор. – Тому краще змініться, прийдіть до тями і зрозумійте – ви тут не для того, щоб вас обслуговували. Ви тут для того, щоб бути на боці людей, адже люди вас тимчасово найняли і можуть так само відправити якомога далі».
Водночас, Саакашвілі презентував команду, яка буде обслуговувати відвідувачів Центру адмінпослуг. Це 42 «прекрасних молодих дівчини», які тепер вивчають основи документообігу і конфліктологію, щоб з 10 жовтня приступити до роботи. Разом із мером Одеси Геннадієм Трухановим і Павлом Петренком М. Саакашвілі зустрівся з майбутніми адміністраторами Центру обслуговування громадян, які зараз проходять професійну підготовку і стажування у діючих центрах надання адмінпослуг.
Там губернатор повідомив, що для Центру надано колишнє приміщення Фінбанку на проспекті Шевченка, але його необхідно відремонтувати. На жаль, для цього бракує коштів, а необхідних 19 млн. гривень у поточному році уряд не виділить. Тож Саакашвілі готовий навіть «ламати через коліно тих, хто відповідає за фінансування» заради того, щоб Центр було відкрито у жовтні, як і було оголошено.
Водночас, команда губернатора-реформатора запустила і презентувала сайт нової громадської приймальні Одеської ОДА. Поки що він працює у тестовому режимі, але онлайн заявки вже приймаються. Співробітники пройшли конкурси, тести і тренінги. Реальна ж приймальня почне приймати громадян у жовтні на пр. Шевченка, 4.
Як бачимо, Міхеіл Саакашвілі не лише декларує своє прагнення знищити корупцію, а й наполегливо та послідовно здійснює антикорупційні заходи.

Промова Путіна у 8 словах – що західні оглядачі думають про виступ ВВП

У відповідь на «успіхи» СБУ в Одесі терористи підірвали бомбу під його стінами

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers