rss
07/08/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Tagesanzeiger. Віктор Єрофєєв: «Зупиніть війну в Україні!»
Російський письменник Віктор Єрофєєв, який тепер перебуває у Німеччині, вимагає негайно зупинити війну в Україні в інтерв'ю швейцарському журналу Zuritipp, що є безкоштовним додатком до газети Tagesanzeiger.

«Зупиніть війну в Україні! Потрібно використовувати всі дипломатичні інструменти. Негайно! Те, що відбувається там, становить величезну небезпеку для всього світу, – заявив письменник. – Ба, більше, Заходу слід мати план для Росії після Путіна, бо цей постмодерністський диктатор насправді представляє не всіх росіян. Всі повинні нарешті зрозуміти це».
Путін, за словами Єрофєєва, «вдає із себе сильного лідера». «Він править за принципом «брутально, жорстко й авторитарно» і завдяки цьому має успіх у цій країні», – вважає письменник.
На запитання видання, чи є Росія жорстокою країною, Єрофєєв відповів ствердно. «Так, можливо, ми носимо цей ген Сталіна у собі. При цьому, цілком можливо, що сталінізм з'явився ще до Сталіна».
Також Єрофєєв пояснив причини гомофобії серед росіян.
«У Європі толерантність стосовно одностатевого кохання є частиною ліберального світогляду. У Росії ж гомосексуалізм для більшої частини людей пов'язаний з тюремною тематикою, – продовжив Єрофєєв. – Половина населення пройшла через тюрми і табори. Там, на жаль, відбуваються ексцеси з насильством: закоренілим злочинцям дозволяють застосовувати силу до сусідів у камері. Тому росіяни асоціюють гомосексуальність із насильством, а не з коханням».

Переклад www.newsru.ua

Ірина Кіянка: «Військові потребують соціальної і психологічної реабілітації»

Волонтери відвідали бійців «Свитязя», «Айдара», 93 бригади та інших під час чотириденної поїздки у зону АТО

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com