rss
07/17/2019
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#356

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Свято Миколая в Школі українознавства при Українському Православному Катедральному Соборі св. кн. Володимира
У неділю, 14 грудня, Школа українознавства при Українському Православному Катедральному Соборі св. кн. Володимира відзначала свято Миколая. Як і завжди, учні та учителі почали готуватись до цієї події заздалегідь. Вже кілька тижнів поспіль вони вчили вірші, співали колядки та готували театралізовані сцени.

Та ось довгожданий день настав: по-святковому одягнуті у вишиті сорочки, щасливі та усміхнені, діти прийшли до парафіяльної зали зі своїми батьками, бабусями і дідусями.
Одразу ж після початкової молитви, яку виголосив настоятель собору отець Іван, програму розпочали найменші – учні передшкілля та першого класу. Тут лунали і традиційні колядки, і нові, тільки що привезені з України, а також віршики про святого Миколая та Різдво. Учні третього і четвертого класів виступили зі сценкою «Ніч перед Миколаєм», а старшокласники інсценізували «Свято Катерини». Тут глядачам були представлені традиції цих зимових святкувань.
Усі вірші, які звучали на святі, були написані поетесою Ольгою Винничук, яка ласкаво погодилась бути присутньою на нашій імпрезі. Так, діти мали можливість зустрітися з автором поезій та подякувати п. Олі за її мистецтво.
Найбажанішим гостем на святі став сам святий Миколай, що завітав до нас з чудовими подарунками, які йому допомогли приготувати магазин Rich's Deli та батьківський комітет школи. По закінченні програми всі мали можливість почастуватися канапками та солодким, які були приготовлені батьками наших учнів.
Свято Миколая в українській школі поклало добрий початок цілій низці зимових святкувань, які ми всі так любимо – і дорослі, і діти.
Title  Title
 Title Title
 Title Title
 Title Title
 Title Title
 Title Title

Фото Світлани Лимар

Ішов Миколай...

Концерт для святого Миколая

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com