rss
06/16/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ Пшонка почав процес повернення конфіскованих картин, скульптур і яєць Фаберже
Колишній генеральний прокурор Віктор Пшонка намагається повернути речі, які з його будинку у Гореничах, під Києвом, потрапили до Національного художнього музею. Про це йдеться у сюжеті Анни Бабинець на «Слідство.Інфо».
Адвокати Пшонки засипали скаргами Міністерство культури з вимогою повернути екс-генпрокурору речі з його будинку. Це, зокрема, ікони, картини, статуетки, яйця Фаберже, монети, а також книги («Триодь Цветная» 1604 р., «Евангелие Напрестольное» 1862 р., «Административная юстиция России» 1910 р. та інші).
«Вони (адвокати) посилаються на повідомлення у пресі. Згідно з ними, активісти принесли ці речі. З їхніх слів, вони були, нібито, з будинку екс-генерального прокурора Пшонки. Був складений опис цих речей, і вони були прийняті на, підкреслюю, тимчасове зберігання. Тобто, на сьогоднішній день стоїть питання, де надалі будуть зберігатися ці речі, і питання їхньої художньої цінності», – заявила заступник міністра культури Тамара Мазур.
Втім, як розповіли у міністерстві, коли справа дійшла до розгляду скарг, адвокати Пшонки чомусь не з’явилися. Більше того, не надано жодних доказів, що вказані речі належать саме Вікторові Пшонці. «Проблема в тому, що у скаргах взагалі не зазначається, про які предмети йде мова. І не надаються будь-які правовстановлюючі документи», – каже Мазур.
Інтереси Віктора Пшонки, зокрема, представляє адвокат Олексій Калінніков з Єнакієвого, якого екс-генпрокурор найняв у травні цього року. Калінніков відомий тим, що представляв інтереси друкарні «Новий світ». Ця друкарня, як відомо, у 2011 році за 16,4 млн. грн. купила права на видання творів екс-президента Віктора Януковича.
Нагадаємо, речі з будинку Віктора Пшонки у Гореничах донедавна можна було побачити на виставці «Скарби Межигір’я»у Національному художньому музеї, де вони зберігаються досі. Будинок у Гореничах, де жив Пшонка, зараз охороняють активісти Самооборони.
Джерело: http://nashigroshi.org

Лазоришинцю МОЗна все

Топ-5 схем миколаївських педагогів

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers