rss
01/30/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Берегиня \ Поради жінкам від Шеріл Сендберг

Підготувала Христина Сливчук

Шеріл Сендберг – американська жінка-підприємець, член ради директорів Facebook, перша жінка в СД-компанії за всю історію існування Facebook. До цього була віце-президентом з міжнародних веб-продажів та операцій у Google; працювала директором з персоналу у Міністерстві фінансів США. Входить у список 100 найбільш впливових людей світу за версією журналу Time. Її прибуток становить близько 30 млн. доларів на рік.

Поради жінкам від Шеріл Сандберг:

1. Розпрощайтеся зі «Синдромом корони» (Tiara Syndrome).
Більшість жінок впевнені у тому, що якщо вони будуть добре виконувати свою роботу, то рано чи пізно керівництво це помітить і винагородить їх «короною». Так не буває. Потрібно постійно себе висувати, просити підвищення, наполягати.
2. Ідіть на ризик.
Багато жінок зупиняються перед перспективою нової роботи, думаючи, що у них не вистачить навичок. Потрібно змінити ставлення, не казати: «Я до цього не готова», натомість: «Хочу і навчуся».
3. Якщо не відчуваєте себе впевненою у собі, робіть вигляд, що ви впевнені до тих пір, поки це не відчуєте.
Маленький трюк: коли ви приймаєте хоча б на дві хвилини позу «влади» (наприклад, займаючи більше місця у просторі, розпрямляючи руки), у вас підвищується рівень тестостерону в крові і зменшується рівень гормону стресу – кортизолу.
4. Торгуйтеся.
За все: зарплату, бенефіт, становище. На жаль, жінки досі не торгуються так, як це роблять чоловіки. Навіть Ш. Сандберг не стала б оскаржувати першу комерційну пропозицію від Фейсбук, якби її чоловік не помітив, що будь-який чоловік на такій позиції наполіг би на більшій зарплатні. (Зараз Сандберг отримує $30 млн. на рік). Знайте, що вимоглива жінка може не подобатися. Тому широко посміхайтеся, але наполягайте на своєму.
5. Правильно вибирайте партнера.
«У житті і так безліч перешкод, навіщо додавати собі проблем з партнером, якого буде напружувати той факт, що ви заробляєте більше від нього?» Починайте романи з різними типами чоловіків: «поганими», крутими, інфантильними, але НЕ виходьте за них заміж. Для створення сім’ї потрібен чоловік, який хоче бачити поруч рівну собі жінку. Такі чоловіки є, і на тривалий період виявляються найсексапільнішими.
6. Не бійтеся сказати «Ні» інтенсивному материнству.
Сучасні дослідження показали, що розвиток дитини не залежить від того, чи займається матір ексклюзивно її вихованням чи ні. Ви не завдасте шкоди дитині, повернувшись на роботу.
7. Задумайтесь над equal pay.
У 1977 році в США жінка отримувала 58 центів на кожен долар, зароблений чоловіком. У 2010 році ця різниця скоротилася до 77 центів на кожен долар. 40 років боротьби за 18 центів! Є над чим працювати.

Автор: Sheryl Kara Sandberg
Джерело: книга «Lean In: Women,
Work, and the Will to Lead»

Синхронізація – головне правило щасливого сімейного життя

Навіщо потрібна хвороба?

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers