rss
09/30/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Загарбники Криму та їхні спільники позначені кремлівською медалькою

Світова громадськість засудила анексію Криму Російською Федерацією, а Владімір Путін в імперському екстазі вихваляється «історично справедливим поверненням Криму Росії». Світ запровадив санкції проти осіб, причетних до цієї агресії, а Кремль у цей час вручає їм почесні медалі «За звільнення Криму й Севастополя. 16 березня 2014 р.». Тож відтепер за цією позначкою можна безпомилково визначати найбільш одіозних українофобів.

  Title
 

 Вручення медалей зрадникам України

Імена їхні можна знайти, погортавши сторінки російських видань, та за сайтами численних проросійських представників п’ятої колони в Україні. Ініціював виготовлення медалей і власноручно розпочав їх вручення найзапекліший українофоб – директор Інституту країн СНД Костянтин Затулін. Представляючи його своїм читачам, російська газета «ЗАВТРА» присвятила йому такий дифірамб: «У Росії немає іншого такого політика, якого «свідома» українська влада так однозначно вважала б ворогом України, і кого б так боялася й ненавиділа, як депутата держдуми РФ трьох скликань Костянтина Затуліна. Досить сказати, що офіційний Київ тричі оголошував його персоною нон-грата і затримував зі застосуванням сили, витуряв із території України. Причина одна – боротьба Костянтина Затуліна за російський Крим, за російський Севастополь. Костянтин Затулін, безумовно, один із когорти російських героїв, чия боротьба, чиї зусилля і подвижництво лягли в основу сьогоднішнього національного тріумфу – повернення і возз’єднання Криму й Росії».
Наштампувала медальки на знак захоплення Криму Росією громадська організація «Революційний комітет «Севастополь – Крим – Росія», яку заснував сам Костянтин Затулін. Нагорода не державна і навіть не офіційна, бо юридичної реєстрації не проводилося. Вона безлика і вважається «громадською», хоч громадськість півострова з подібною ініціативою ніколи не виступала.
Серед перших медалі отримали міністр оборони Росії Сергій Шойгу, радник В. Путіна з питань регіональної економічної інтеграції Сергій Глазьєв, голова Ради Федерації Федеральних зборів РФ Валентина Матвієнко, екс-мер Москви Юрій Лужков, голова Ради міністрів Республіки Крим Сергій Аксьонов, спікер Державної Ради Криму Володимир Константинов, «народний мер» Севастополя Олексій Чалий. Відзнаки удостоєні і чимало відвертих зрадників України, які, за словами Затуліна, «зробили вагомий внесок у збереження російського духу на півострові та його визволенні від чужого для кримчан цивілізаційного проекту». Серед них – колишні «беркутівці», працівники Будинку офіцерів Чорноморського флоту, Кубанського козачого хору.
Звичайно, не міг забути Затулін і про президента РФ Владіміра Путіна, для нього він приберіг медаль під номером один. Та і світ не забув цього ініціатора анексії Криму Росією, повсюдно прирівнюючи його до Гітлера. І саме в ці дні Путлер в образі великої ляльки з біцепсом у вигляді бомби з написом «Крим» став героєм традиційного карнавального свята у Дюссельдорфі. Німці зобразили бомбу зі запаленим гнітом, тож рано чи пізно вона має вибухнути й спопелити кремлівського агресора.

 

Title  Title

 Медаль «За звільнення Криму і Севастополя. 16 березня 2014 р.»

 Лялька Путлера на святі Розенмонтага у Дюссельдорфі

 

Фото зі соціальних мереж

Одеська відповідь «нашому (у минулому) Славі» Говорухіну

Як правильно показувати зуби: Україна ще навіть не починала економічну війну з РФ. А шанси на перемогу є чималі

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com