rss
05/24/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ У лавах російських агресорів тисячі кубанських козаків

«Славних прадідів великих правнуки погані» – ці гіркі слова Тараса Шевченка спадають на думку кожному, хто нині читає повідомлення, що найагресивнішими ненависниками незалежної соборної України стали кубанські козаки. Ці нащадки колишніх чорноморських і запорізьких лицарів, яких Катерина П після зруйнування Січі переселила на Кубань, стали невпізнаними перевертнями. Зі зброєю в руках вони сьогодні топчуть нашу землю в лавах російських окупантів у Криму і на Херсонщині.

  Title
 

 Мешканці Херсонщини проти незваних гостей

Скільки їх – достеменно невідомо. За даними СБУ, через пункт пропуску поромного сполучення «Крим-Кубань» в Керчі, який нині контролюється російськими військами, лише за період з 27 лютого по 2 березня в Крим із Росії прибуло близько 3000-3500 кубанських козаків. Тут вони були екіпіровані й озброєні, а потім поповнили загони так званої самооборони Криму.
За ці дні вони вже встигли відзначитися на встановлених на території Херсонщини блокпостах. Російські мас-медіа розтиражували хвалькуваті розповіді кубанців, що 25 лютого прийшли на Чонгар на допомогу бійцям севастопольського «Беркута». Називаючи себе нащадками запорозьких козаків, вони запевнюють, що прийшли сюди на допомогу землякам, яких, нібито, тероризують бунтівники Майдану, і тут стали на захист Криму «від української окупації». Головним у таборі на Чогарі почувається отаман Єкатеринодарського відділу Кубанського війська Віктор Світличний. А його права рука – гігант у масці-балаклаві Шаміль, який командує півсотнею молодих козаків. Йому дуже нетерпелиться пустити у хід зброю, вже навіть мав намір збити кружляючий над редутом безпілотник, так стріляти наразі не велено.
А ось із візитерами на цей окупаційний блокпост на Херсонщині його охоронці не церемоняться. Вони зарили в землю бронетехніку й гармати, розставили на полях таблички «Обережно – міни», а кулемети спрямували на будинки місцевих мешканців. Нині тут під прапорами Російської Федерації перебуває близько двохсот бойовиків, у їхньому розпорядженні є чотири БТРи та п’ять автомобілів. Коли обурені поведінкою незваних гостей мешканці Чонгару перекрили трасу Сімферополь-Харків а потім вирушили до пропускного пункту чужаків, ті наставили на них автомати й від спілкування відмовилися. Так само вороже зустріли окупанти й главу Херсонської облдержадміністрації Юрія Одарченка. Коли представники місії ОБСЄ здійснили спробу потрапити на півострів через пропускний пункт у Чонгарі, їм теж цього не дозволили.
А ось 10 лютого російські окупанти, що базуються в Чонгарі, без попередження почали стріляти з травматичної зброї спершу по ногах, а потім упритул по учасниках автопробігу за мир і проти сепаратизму, які прибули з Дніпропетровська. Ця колона, що налічувала більше, ніж 20 автомобілів, прямувала в Крим, щоб привезти українським військовослужбовцям теплий одяг, продукти та листи зі словами підтримки. Та схоже, що загарбникам, яких послав сюди кремлівський диктатор Владімір Путін, не до шмиги була сама ідея учасників автопробігу, які виступають за єдину і неподільну Україну. Кілька осіб вони травмували, а вчитель фізкультури зі Запоріжжя був поранений у груди. Ось так діють кубанські козачки на окупованій території.
Саме проти них та на знак солідарності з народом України в його боротьбі проти російсько-фашистських загарбників виступила цими днями група підтримки краснодарського активіста правозахисного руху і незалежного журналіста Євгена Новожилова. Сам Євген ще 23 лютого оприлюднив своє палке «Звернення до українського народу», де дав вичерпну характеристику і своїм землякам із кубанського козацтва. Він зазначив, що Краснодарський край є оплотом російського фашизму. Кубанське козацтво «уславилося» протягом своєї довгої історії тим, що брало участь в імперській агресії проти народів Кавказу (від черкесів до чеченців) і проти поляків, чим воно дуже пишається. А тепер ці нелюди будуть пишатися вбивством волелюбних українців. 2 березня 2014 р. 12 000 козачих недолюдків, заражених гострою формою путіноїдної шизофренії, провели в Краснодарі «антимайданівський мітинг». Нині на краснодарському форумі forums.kuban.ru створено розділ «Допомога Україні», через який проводиться вербування терористів для придушення незалежності України.
А тим часом численні банди кубанських козаків-бойовиків уже активно діють не лише у Криму, але й у прифронтовій зоні – на Херсонщині. Мешканці цієї материкової області з перших днів окупації згуртувалося проти реакційних дій Кремля. Селяни Чонгара вже вручили звернення озброєним зайдам зі закликом – не воювати і не втручатися у справи суверенної України. Мешканці регіону надають воїнам української армії продовольчу й технічну допомогу. Проти загарбницької політики Путіна повстали жінки, які створили власне ополчення, а чоловіки масово озброюються й готуються протистояти окупантам, захищаючи свої родини, свою землю, свою Батьківщину.
Невдовзі ми з тріском виженемо з нашої землі ряджених кубанських козаків, які фактично зрадили запорізьке лицарство і стали прислужниками путінської імперії. А панувати будемо у своїй сторонці ми – справжні браття козацького роду.

 

Title  Title

 Попередження на дорозі до Криму 

 Дорогу в Чонгар забарикадовано 

Title  Title

 Російський триколор охороняють снайпери 

 Губернатора Херсонщини Юрія Одарченка зупинили на блокпосту біля Чонгара 

Title  Title
 Командир Шаміль і його півсотня молодих козаків
 Кубанське козацтво проти незалежної України

 

Фото зі соціальних мереж

Бій «диванних сотень». Психологія мас в українсько-російських стосунках

Російські митці по обидва боки барикад у війні, розв’язаній Путлером

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com