rss
08/13/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ Позачергові вибори Президента України 25 травня 2014 року
Шановні громадяни України!

25 травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України.
Здійснення виборчого процесу за кордоном здійснюється відповідно до положень Закону України «Про вибори Президента України» від 5 березня 1999 року № 474-XIV (текст додається).
З основними положеннями чинного законодавства України щодо організації підготовки та проведення виборів також можна ознайомитись за адресою: http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/golsua або http://chicago.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/voting-abroad.
Участь у голосуванні у Чикаго можуть взяти громадяни України, які проживають на території консульського округу ГКУ в Чикаго та включені до списку виборців на закордонній виборчій дільниці, яка буде незабаром утворена при ГКУ в Чикаго, на підставі дійсного закордонного паспорта.
Для включення до списку виборців слід:
– стати на консульський облік, для чого необхідно звернутися особисто або надіслати документи поштою до ГКУ в Чикаго (детальна інформація –http://chicago.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/services/accounting);
– якщо ви не бажаєте ставати на облік або не маєте для цього підстав, слід особисто подати до Генконсульства заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо включено до Реєстру в іншому місці) (детальна інформація http://chicago.mfa.gov.ua/ua/page/open/id/2515;  
http://chicago.mfa.gov.ua/ua/page/open/id/2518).
– після того, коли почне свою роботу дільнична виборча комісія у Чикаго, заяву щодо включення до списку виборців слід особисто подавати до комісії.
Звертаємо увагу громадян України, які планують голосувати, на необхідність перевірити дійсність своїх документів (закордонного паспорта) та завчасно потурбуватися про їх оновлення.
У випадку виникнення додаткових запитань, ви можете звернутись на електронну адресу: [email protected] або за телефоном: (312) 642-4388 (дод. 22, 24 або 25).

З повагою,
Генеральне консульство
України в Чикаго

ЗАКОН УКРАЇНИ

ЗАКОН УКРАЇНИ. Про вибори Президента України

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com