rss
05/23/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Гороскоп \ Гороскоп
Овен
Труднощі і перешкоди лише підігрівають у впертих Овнів бажання перемогти, і ви з готовністю продовжуєте йти вгору. Вашим вчинкам нічого не залишається, окрім як покірно йти за вами. Подолання перешкод робить успіх бажанішим; аналіз докладених зусиль і зробленого не тільки додасть вам впевненості у вашій здатності впоратися з чим завгодно, але і буде корисний для планування діяльності на тиждень. Ось з цього понеділка і почніть. І не згадуйте про помилки, яких припустилися, адже вам не потрібно знову наступати на ті ж граблі.
Зірки рекомендують вам діяти швидко і рішуче, насамперед, у питаннях, що стосуються здоров’я. Якщо розумієте, що вам необхідна допомога фахівців – зверніться до них якомога швидше.
Овнам загрожує небезпека вплутатися в чужі взаємини. І самим ясно, що треба б триматися подалі, та, на жаль, не вийде. Принаймні, не переходьте на жоден бік у суперечці і всіляко уникайте ролі судді, обмежтеся кількома спробами примирити ворогуючі сторони, і займіться власними справами, поки на вас всіх собак не повісили.

Телець
Що б ви там не запланували, цього тижня в розклад все одно доведеться вносити зміни. Будьте до цього готові, бажано, щоб через одну зайву зустріч в розпорядку дня не виникало критичних порушень.
Вам необхідно харчуватися правильно, збалансовано. Не бажано нервувати і різко збільшувати фізичні навантаження. Перенапруження може спровокувати появу у вас цілого «букета» неприємних симптомів, починаючи від безсоння і закінчуючи неприємностями з кишківником.
Не помиляється той, хто нічого не робить. А той, хто нічого не робить, безумовно, помиляється. Не чекайте, поки щось станеться без вашої участі. Дійте і не бійтеся. Просто вибачтеся, якщо щось вийшло не так – це зовсім не складно і дуже спрощує відносини. Якщо ж не спрощує, може, і не потрібно таких відносин?

Близнюки
Ви комусь дуже потрібні. Ваше завдання – зрозуміти, кому саме і навіщо. Ваші сили, вміння та здібності будуть повною мірою потрібні в тому випадку, якщо ви зумієте викроїти достатньо часу для їх застосування. А це буде непросто – цього тижня якось вже дуже багато чого буде відволікати вас і настирливо вимагати уваги. Доведеться жорстко розставляти пріоритети, можливо, свідомо йдучи з кимось на конфлікт. Не можна ж потурати всім примхам!
Не вірте дивним рецептами з Інтернету, з обережністю дотримуйтесь порад кумась – всезнайок, деякі рекомендації, якщо їх втілювати в життя, можуть і до біди привести. Зірки дозволяють вам експериментувати – але тільки якщо вибрані вами рецепти, в принципі, абсолютно безпечні. І якщо ви – загалом і в цілому – здорові. Захворівши, звертайтеся до лікарів, а не до знахарок або чаклунів. Зараз точно не їхній час.
Близнюкам цього тижня обіцяно небачений успіх, і він, безумовно, потішить ваше марнославство. На жаль, жодної іншої користі від нього очікувати не доводиться, навпаки, можливо, ваш успіх злякає і змусить відступити подалі когось дійсно для вас важливого. Трохи скромності вам не зашкодить.

Рак
Вдалий тиждень, щоб почати реалізовувати щось масштабне. У вас немає нічого такого на прикметі? Добре, тоді починайте розробляти проект чогось масштабного – теж справа не з маленьких.
Ваше самопочуття протягом цього тижня буде досить стабільним – і ближчим до доброго, ніж до поганого. Навряд чи вам будуть потрібні поради щодо того, що робити з тими чи іншими симптомами, або як боротися з тими чи іншими захворюваннями. Навпаки, ви самі можете щось рекомендувати – якщо не в плані лікування, то в плані здорового способу життя. Головне – керуйтеся тільки власним досвідом.
Раки дуже приємно проведуть час у подорожі, може, і недалеко, і в цілком прозаїчних умовах, але з коханою людиною. Чи, може, з кимось, наразі лише тільки цікавим у спілкуванні. Але тільки наразі, бо шанси на перехід зі стану «цікаві одне одному» до  «взаємно закохані» дуже серйозні.

Лев
Левам подавай щось новеньке, невідоме, і щоб дух перехоплювало. Бажання цілком зрозуміле і викликає повагу, однак навряд чи слід розраховувати на службу доставки на блюдці з блакитною облямівкою. Виходьте на полювання за враженнями самі.
Якщо ви хочете дізнатися всю правду про своє здоров’я, причому, прямо зараз – зірки наголошують, що вам буде нелегко. Тиждень не підходить для серйозних обстежень, швидше за все, ви будете отримувати суперечливі результати. Представникам знака, які не можуть зволікати, рекомендовано покластися на досвід та інтуїцію лікарів – фахівців. Добре, якщо їх буде декілька. Не варто дуже вже довіряти нетрадиційній медицині.
Ви, можливо, навіть не квапите події, а силоміць змушуєте здійснюватися те, що здійснитися взагалі не повинно. Проаналізуйте ситуацію, чи дійсно вона вимагає від вас активних дій. Може, не треба вирішувати надуману проблему, а прямим текстом поцікавитися, чи дійсно вона існує.

Діва
Дівам не завадило б злегка перепочити: щось ви останнім часом перенапружилися. А найкращий відпочинок, як відомо, зміна виду діяльності. Отож, забудьте про диван і телевізор, чим ви ще не пробували займатися? Займіться. Якщо вибраний вами «відпочинок» виявиться корисним для господарства, суспільство знайде на рідкість гармонійну особистість, принаймні, до того часу, поки і ця діяльність вам не набридне. А там і тиждень закінчиться.
Цей тиждень вам варто присвятити своїм м’язам і зв’язкам. Зірки рекомендують вам хоча б кілька разів піти в басейн – плавання буде особливо корисним для вас. Чудові результати ви отримаєте, виконуючи вправи на розтяжку – постарайтеся не забувати про них і далі, включіть їх у свій щоденний комплекс. Можна почати курс масажу – але приготуйтеся до того, що сім днів – малий термін, доведеться продовжити і впродовж наступних днів.
Діви досягнуть мети, але шлях їм слід долати дуже маленькими та обережними кроками. Нічого, якщо за тиждень дійти не встигнете – ви напевно наблизитесь настільки, що і вам, і меті стане ясно, що відступати нікуди. Та й нема чого. І не хочеться. І останні кроки ви вже зробите одне одному назустріч – сміливо і вільно.

Терези
Мета виправдовує якщо не будь-які засоби, то, як мінімум, зусилля, на неї витрачені, навіть якщо іншим здається, що шкурка вичинки не варта. Озброєні такою філософією Терези цього тижня звернуть гори, повернуть річки, очистять ліс від сміття та лексикон від слів-паразитів. Загалом, принесуть масу користі, якщо не людству в цілому, то, принаймні, окремо взятій компанії (якщо працюють на благо бізнесу) або хоча б сім’ї. Так, для досягнення мети доведеться віддати всі свої і деяку кількість чужих (ви ж розумієте, що поодинці з боротьбою зі словами-паразитами не впоратися) сил. Але це не те, про що Терези будуть шкодувати – навпаки, до кінця трудового тижня, злегка розслабившись, ви будете насолоджуватися від задоволення зробленим. Як на все це зважитися? Та дуже просто – починайте негайно і не озирайтеся.
Якщо хочете бути здоровим – зберігайте бадьорість духу. Порада досить проста і одночасно складна, адже так складно тішитися, посміхатися, вірити в краще, якщо справи йдуть не дуже добре. Однак правильний настрій – це половина справи. Зокрема, в питаннях, що стосуються здоров’я. Ви будете чудово себе почувати, якщо повірите в те, що дуже добре себе почуваєте. Це не самообман, щоб переконатися, досить здати основні аналізи.
У житті народжених під знаком Терезів надзвичайно велику роль цього тижня зіграє мистецтво. Якщо ви чимось одухотворені, весь жар вашої душі може бути відданий прекрасному, і не факт, що кохана людина сприйме такого суперника з розумінням. Не засмучуйтеся, щось обов’язково скоро мине – або ви злегка заспокоїтеся, або ревнивець зникне.

Скорпіон
Ви комусь щось обіцяли? Будьте ласкаві виконувати. Бажано – встигнути почати раніше, ніж вам про це нагадають, а то робити все одно доведеться, але задоволення від діяльності вже не буде жодного.
Цього тижня вам слід особливо попрацювати над своєю рухливістю, гнучкістю. Зірки рекомендують вам вивчити пропозиції спортивних залів та студій з гімнастики, йоги, танців – якщо у вас добра підготовка, можливо, вам буде цікаво позайматися на спортивних майданчиках, килимках або кільцях. Дуже корисний масаж, але його повинні робити професіонали. Якому саме масажу надати перевагу – бажано вирішувати разом з фахівцями.
Скорпіонам доведеться використовувати кожен вдалий момент – а їх буде цього тижня не надто багато. Ви будете або дуже зайняті, або ж об’єкт вашої цікавості буде не в дусі, то ще щось завадить... Отож, коли залишитеся удвох, не витрачайте час даремно.

Стрілець
Стрільцям, схоже, доведеться основну увагу приділити професійній діяльності, причому, проявляючи максимальну обачність. Початок тижня присвятіть прибиранню вашого робочого місця, йти далі слід з чистою совістю і прибраним робочим столом. Уникайте контактів з малознайомими людьми, особливо якщо справа якось пов’язана з грошима – зараз ви можете довіряти тільки своїм, та й то не лінуючись перевірити, чи люди ці надійні.
Не надто успішний період, ви можете досить серйозно захворіти – не виключено, що просте захворювання дасть досить неприємне і важке ускладнення. Деяким представникам знака доведеться приймати антибіотики. Не відмовляйтеся від ліків, але вживайте заходи обережності, щоб прописаний вам препарат не завдав шкоди вашому здоров’ю. Жирна, важка, копчена їжа, алкоголь – під забороною, натомість, вам необхідні продукти, збагачені біфідобактеріями, і продукти, багаті клітковиною.
Все дуже вже гладко йде – до чого б це? Не дозволяйте собі подібних думок – і все настільки ж гладко піде і далі. Та варто вам почати шукати чорну кішку розбрату в колишній порожній досі кімнаті, вона неодмінно знайдеться. Ви елементарно скривдите кохану людину безпідставними підозрами.

Козеріг
Початок тижня принесе Козерогам деяку кількість сюрпризів і змусить негайно змінювати плани. Нічого страшного, зате ви відчуєте себе бадьоріше; рухаючись по в’їждженій колії, недовго і задрімати. При наявності фінансових проблем варто, принаймні, на початку в них нікого не посвячувати – так буде більше шансів, що вони вирішаться швидше. Та й розмов – не найприємніших – уникнути вдасться.
Цього тижня у багатьох представників знака буде боліти живіт. Зірки рекомендують вам, крім класичного лікування, хоча б на деякий час поміняти посуд, з якого ви п’єте і їсте. По можливості замініть чашку, тарілку, столові прибори на срібні. Багато проблем травлення викликаються мікробами. Срібло ж активно працює проти 700 видів бактерій, вірусів, грибків та паразитів, не викликаючи в якості побічного ефекту порушень мікрофлори кишківника.
Якщо ви розраховуєте на романтичні пригоди, готуйте ґрунт для них ближче до середи – це найбільш вдалий день. Ніяк не підходить середа, справи? Тоді міняйте формат – до кінця тижня наголос потрібно буде ставити на ніжність і підкреслено ввічливу галантність. Легкість у спілкуванні може бути не цілком доречна.

Водолій
У вашій голові оселився внутрішній голос і щось вам підказує? Прислухайтеся, якщо слова здаються трохи нудними, це – голос розуму, варто взяти його до уваги. Принаймні, зараз погане порадити не повинен.
Вам варто споживати якомога менше жирної, солодкої і солоної їжі. Ваша травна і видільна системи не дуже добре дають собі раду з навантаженнями, які ви їм пропонуєте. Не виключено, що досить скоро ваш організм дасть збій – і на строгу дієту вас посадить вже лікар. Краще не допускати цього. Пам’ятайте, що ласощі – це ласощі, а не основна страва. По можливості, починайте день з каші – ідеальна для вас вівсянка з фруктами.
Ви дуже багато чого хочете. Воно непогано, але деякі свої бажання варто залишити при собі – хай краще про них здогадуються, ніж ви одразу розкриєте всі свої карти. Водоліїв прикрасить загадкова таємничість, якщо вони не почнуть перегравати.

Риби
Все, чому ви навчитеся цього тижня, виявиться потрібним уже в найближчому майбутньому. Отож, вам вибирати, чому саме приділяти увагу. Самі розумієте, краще на всілякі дурниці не розмінюватися, а й відверто неприємні для вас речі також чіпати не варто – краще уникнути.
Слідкуйте за своїм самопочуттям, швидше за все, з вами все буде в порядку, але якщо в організмі відбудеться якийсь збій, у вас буде шанс помітити проблему на першому ж етапі, а значить – усунути її в найкоротші терміни і з мінімальними витратами. Цього тижня ви можете складати будь-які плани щодо свого здоров’я і фізичної форми – з великою часткою ймовірності – вони збудуться. Також можна подумати про поповнення в сімействі.
Ви любите сюрпризи? Чудово, отож як сюрпризи сприймайте несподіванки, які вам підкидатимуть цього тижня особисті взаємини. Позитивний настрій допоможе пережити цей смугастий тиждень. І це, повірте, не тільки стане предметом заздрощів менш стриманих товаришів, а й підвищить повагу до вас з боку коханої людини.

Гороскоп

Гороскоп

Гороскоп#2022-08 (02/23/2022)
Гороскоп#2022-07 (02/16/2022)
Гороскоп#2022-06 (02/09/2022)
Гороскоп#2022-05 (02/02/2022)
Гороскоп#2022-04 (01/26/2022)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers