rss
05/18/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Новоспечений «ГроМайдан» – це тітушкінський «ГробМайдан»

Тепер лави найманців влади – так званих тітушків, які досі складалися з молодиків спортивної статури і дебільного вигляду, поповнили на перший вигляд інтелігентні особистості, що маскуються під майданівців. 15 січня гучною прес-конференцією в одеському інформцентрі «Контекст-Причорномор’я» заявила про своє народження нова громадська платформа «ГроМайдан Одеса». Її презентували журналіст і блогер Сергій Дубенко, громадський діяч Юрій Нікітін, юрист Сергій Долженков і глава «Незалежного батьківського комітету» Тетяна Чубіна. Про декларовані й істинні мотиви, цілі й погляди цього новоспеченого громадського дітища і піде мова.

 Title 
  

На своїй сторінці у facebook його ініціатори без зайвої скромності заявили: «Виникло безліч проблем, про які потрібно не тільки безглуздо базікати, але й вирішувати. Ми це усвідомили! І робимо платформу для обговорення та вирішення всіх питань. Ми будемо продовжувати захищати наші інтереси завжди. Ми представляємо всі Майдани країни, все незадоволене населення, незалежно від політичних переконань. Ми будемо першими, хто збере всі ідеї разом і почне їх реалізовувати». Тож слід розуміти, що головна ідея медіа-пулу з телекомпаній, Інтернету і друкованих видань – забезпечення якісно нової взаємодії між ініціативними людьми, а їхні виступи, нібито, й спонукають владу до реальних змін у країні. Он як усе просто!
І не потрібні Майдани в їхньому нинішньому вигляді, їх, мовляв, треба розпустити. Отже, маскуючись під майданівців, ці прихильники партії влади прагнуть здійснити те, що не вдалося досі ні силовим структурам влади, ні її найманцям – тітушкам. Тепер буде здійснена спроба шаленим інформаційним штурмом сплюндрувати, спакостити і, врешті-решт, угробити саму високу ідею нової громадянської спільноти України, яка повсюдно вийшла на Майдани на заклик «Банду геть!» Загадковий рух похвалився тим, що вже має домовленості з десятьма одеськими телеканалами, і в найближчий місяць в ефір вийде близько тридцяти передач.
Найпершим своє негативне ставлення до шарварку, здійнятого Сергієм Дубенком і його компанією, висловив прямо на прес-конференції активіст одеського Євромайдану, глава обласної організації партії «ДемАльянс» Олексій Чорний, заявивши, що «ГроМайдан» – це проект ідеолога Партії регіонів Андрія Клюєва. Олексія добре знають в Одесі, де його жорстоко побили беркутівці під час розгрому наметового містечка, а потім ще заарештували на 15 діб, звинувативши у протидії правоохоронцям. Знають його і кияни, адже він цілими тижнями перебуває на столичному Євромайдані, вдень займаючись просвітницькою діяльністю серед новоприбулих зі Сходу та Півдня, а щоночі, стоячи в охороні табору від провокаторів. Не дивно, що, маючи такий досвід боротьби, Олексій Чорний враз чітко визначив і провокаційну сутність «ДемМайдану», порівнявши його з виробом одноразового користування для Партії регіонів, який влучно назвав «ДемМайдоном».

 Title 

 Ініціатори «ГроМайдану»

 

Перш ніж коментувати почуте на прес-конференції, наведу кілька цитат її організаторів. Сергій Дубенко про мету «ГроМайдану»: «Ми користуємося шансом, доки суспільство наелектризоване. Поки градус не впав, хочемо скористатися ентузіазмом людей». Тетяна Чубіна: «Я – не екстреміст. Я не буду запалювальні суміші й каміння кидати. «Януковича геть!» я теж не підтримую. У нас уже була куча «геть», і ми бачимо, куди ми прийшли з цими радикальними настроями. Януковича ніким замінити».
Новоспровокований рух повинен розпорошити сили справжніх євромайданівців, скерувати їхню енергію в таке русло, де й натяку не буде на головні лозунги Майдану, зокрема, усунути від влади нинішній кланово-олігархічний режим. Цікаво, що «ГроМайдан» із надзвичайною легкістю в один момент створив філії у багатьох регіонах України. Не виключено, що він є проектом проросійської організації «Український вибір», створеної екс-чиновником часів Кучми, кумом Владіміра Путіна Віктором Медведчуком. З чийого голосу співає координатор «ГроМайдану» Сергій Дубенко, теж не секрет, якщо згадати, що саме він є ведучим авторської програми на телеканалі «Третій цифровий», що належить «підрахую», співавторові законопроекту «КаКі», нардепу-регіоналу Сергієві Ківалову. У своєму блозі Сергій Дубенко завжди поливав брудом майданівців, називаючи їх «тупими западенцями» та «бомжами».
Варто зазначити, що лише двоє з чотирьох учасників прес-конференції зрідка з’являлися на одеському Євромайдані, але участі в його акціях не брали. Серед них був і лідер організації «Збережемо Одесу самі» Юрій Нікітін, який під час прес-конференції відхрестився від участі в «ГроМайдані» й заявив, що представляє тут лише інтереси свого руху. Не дивно, що тепер справжні майданівці почали іменувати новостворену провокаційну групку не інакше, як «ГробМайдан» або «Лжемайдан». На їхню думку, це дуже схоже на те, як у роки Другої світової війни кадебісти створювали лжезагони УПА. Назвати тих, хто є натхненником спекулятивного проекту «ГроМайдан» і хто його фінансує, – координатор цього руху відмовився. Хоч перевірені й загартовані на морозі і поєдинках з «Беркутом» активісти одеського й столичного майданів переконані, що це – проект влади.
Адже не випадково майже одночасно і в інших містах України (наприклад, у Рівному) почали з’являтися «Громадянської платформи – Майдан». Кілька днів тому в соціальних мережах Херсона засвітилася замаскована під громадський рух група, яка називає себе «Південний Майдан». Організаторами подібних тітушкінських «ГробМайданів» усі називають регіоналів та функціонерів медведчуківського «Українського вибору».
Провокатори діють у повній відповідності до афоризму «залізного канцлера» Німеччини Отто Бісмарка «Революції починають ідеалісти, роблять романтики, а користуються негідники». До останніх і належать «гробмайданівці», які нині силкуються використати авторитет українського Євромайдану, створюючи його потворні клони. В тому, що «ГроМайдан» невдовзі з тріском провалиться, а влада, використавши його, сама викине на смітник, можна не сумніватися.

Фото зі соціальних мереж

Картина на бруківці для кровожерливого луганського чиновника

Майбутнє електроенергетики України під питанням

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers