rss
06/16/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Офісні співробітники хочуть мати окремий кабінет

80% офісних співробітників зізналися, що досить часто відволікаються від роботи на дрібниці. При цьому майже 60% опитаних визнають, що їх продуктивність праці збільшилась би значно, якби зникли відволікаючі фактори. А на думку 43% офісних працівників, цю проблему можна було би легко вирішити, виділивши їм окремий кабінет. Такі дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Майже 40% офісних працівників постійно відволікаються від роботи, а ще близько 40% визнає, що від трьох до п’яти разів на день приділяють час якимось зайвим дрібницям. А це понижує концентрацію уваги й зменшує продуктивність праці. Більше за те, щоб знову взятися до роботи, більшості співробітників потрібен час, адже відразу ж включитись у роботу може тільки один із п’яти співробітників.
Чи можна збільшити ефективність роботи співробітників, відмежувавши їх від впливу відволікаючих факторів? Самі офісні працівники вважають це можливим. Троє з п’яти опитаних запевнюють, що, безперечно, стали би краще працювати, якби зникло те, що їх відволікає від роботи. І тільки 14% визнали, що навіть усунення відволікаючих факторів не підвищило би їх продуктивність праці.
Одним із можливих варіантів усунення негативного впливу відволікаючих факторів 43% офісних працівників бачать виділення їм окремого кабінету. Результати попереднього опитування hh.ua підтвердили, що це ілюзія: ті, хто працюють в особистому кабінеті, відволікаються анітрохи не менше. 15% опитаних стверджують, що стали би менше відволікатись, якби їм видали навушники. А ось 12% вважають можливим рішенням проблеми заборону на користування Інтернетом. Тим не менше, знаходяться і ті, хто впевнені, що можна було би частково усунути відволікаючі фактори завдяки введенню наказу на рівні гендиректора про необхідність перед входом до офісу вимикати звук мобільного телефону (11%) або ж заміною безпосереднього керівника на більш поступливого (10%).
Багато офісних співробітників не задоволені роботою в офісах типу «Open-space» і вважають, що зменшити вплив відволікаючих факторів можна, але для цього необхідно змінити планування:
«Open-space — зло. Треба розсадити проекти/відділи/команди по окремих невеликих, звукоізольованих кабінетах».
Для когось не лише відволікаючим, але й досить дратуючим фактором є балаканина колег. У такому випадку рішення цієї проблеми працівники бачать навіть у обмеженні спілкування між співробітниками:
«Пояснити колегам, що для вирішення особистих питань можна вийти в коридор або на курилку».
«Час від часу проходити повз координатору проекту або старшому менеджеру, тоді всі сфокусуються на роботі».
Знаходяться й оригінальні пропозиції:
«Установити індикатор гучності розмови на робочому місці, світловий сигнал при перевищенні припустимого рівня гучності».
Багато хто бачить проблему не в тому, що в офісі можуть знайтись фактори, які відволікають співробітників від роботи, а в тому, що самі співробітники шукають привід відволіктись. А причиною цьому може слугувати недостатня мотивація до роботи.
Тим не менше, виникає питання: а чи потрібно позбуватися від усіх відволікаючих факторів? Адже відволікатись від роботи, як показують медичні дослідження, усе ж варто. Такої ж думки дотримується і чимало опитаних:
«Відволікаючі фактори необхідні з певною для людини регулярністю як засіб для запобігання механічних помилок, недоліків шаблонного сприйняття і шаблонного мислення».
Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у вересні-жовтні 2013 року. Загалом було опитано 1244 респондентів.
HeadHunter Україна входить до складу найбільшого об’єднання рекрутингових проектів із восьми країн Європи та Азії з найширшою базою резюме на території Балтії та СНД — більше 11 млн.
З допомогою hh.ua більше 30 000 компаній шукають спеціалістів по 28 напрямках. До їхніх послуг пропонується понад 535 000 професійно складених резюме, які пройшли ручну модерацію HR-спеціалістів HeadHunter.
Основу пошукацької аудиторії сайту складають висококваліфіковані спеціалісти різного профілю. На сьогодні hh.ua володіє найчисленнішою аудиторією кандидатів ТОП-рівня та спеціалістів «західного взірця».
Усі проекти HeadHunter розміщені на єдиній онлайн-платформі. Робота з нами — це можливість публікувати вакансій та переглядати резюме у всіх країнах присутності HeadHunter з одного вікна.
На ринку міжнародного інтернет-рекрутменту HeadHunter Україна відомий не тільки роботою кадрового порталу, але й реалізацією багатьох успішних проектів. З 2006 року розгорнулась дослідницька діяльність компанії, спрямована на глибинний аналіз поточних тенденцій ринку праці й прогнозування його розвитку. У той же час була заснована міжнародна «Премія HR-бренд» — єдиний професійний конкурс в області побудови репутації роботодавця.
У кожній кар’єрі є hh.ua!

Майданівці колядували податківцям-хабарникам

Чвари на Майдані. Гриценко – ще один «гетьман» чи опозиційний «Сноуден»?

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers