rss
05/29/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Вибори \ Більшість українців Португалії проігнорували вибори

Найнижчу за всю історію активність участі у виборах показали українці в Португалії. За даними ДВК у Лісабоні, з 2078 виборців, що мали право голосувати, скористалися своїм виборчим правом – 360. За даними ДВК у м. Порто, зі 1376 зареєстрованих проголосували – 176.

За партії – Лісабон: 171 – ВО «Свобода», 90 – «Батьківщина», 44 – «Удар», 34 – Партія регіонів, 21 – інші.
Порто: 60 – «Батьківщина», 48 – ВО «Свобода», 44 – «Удар», 4 – Партія регіонів, 20 – інші.
В цілому, вибори пройшли спокійно, не враховуючи 16-ти обурених громадян у м. Порто, які, маючи виконані умови для включення у державний реєстр виборців і підтвердивши свою наявність у попередніх списках, у день виборів не змогли проголосувати через загадкове виключення зі списку виборців. Цю проблему члени ДВК не змогли прокоментувати, і обурені громадяни залишали скарги про порушення їхніх громадянських прав.
На нашу думку, низька участь українських громадян, що перебувають у Португалії, на парламентських виборах 2012 була прогнозована. Пропозиції від громадських організацій за кордоном, що стосувалися можливостей активніше взяти участь у виборчому процесі України, ще на стадії обговорення нового закону про вибори до Верховної Ради народними депутатами були проігноровані. А рішення Конституційного суду про позбавлення права голосувати за мажоритарних кандидатів на закордонних виборчих дільницях, взагалі, сприйнялося як повне ігнорування українською владою конституційних прав громадян України, які фактично заміщують соціальні служби України, пересилаючи щороку в Україну більш, ніж 20 млрд. доларів США матеріальної допомоги своїм рідним.
Взагалі, зі спілкування з громадою можна зробити висновок, що більшість із тих, хто брав участь у виборах, мотивувалися швидше патріотичними почуттями (припинити втягування України в новий союз з Росією), ніж довірою до конкретної  опозиційної партії – змінити соціальний стан в Україні.

Голова Спілки українців у Португалії,
Павло Садоха

Шановні українці, котрі є громадянами США!

Танці на граблях

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers