08/07/2010
EN   UA

Молодiжне Перехрестя

#149

Ваша точка зору

Організації, установи, товариства
Відбулася Зустріч Провідників Сумівських Таборових Осель
08/04/2010
номер #2010-31

 

23-24 липня цього року на Оселі СУМ в Барабу, Віскансин відбулися наради провідників таборових осель Спілки Української Молоді в Америці (СУМ). Участь взяли управителі Оселі «Холодний Яр» у Філморі (Нью-Йорк), Оселі «Хортиця» в Клівленді (Огайо), Оселі «Київ» в Детройті (Мічиган), Оселі СУМ в Елленвілі (Нью-Йорк), Оселі в Барабу (Віскансин) та члени Крайової Управи СУМ.

Провідники Кредитівки «Самопоміч» – учасники конвенції NAFCU
08/04/2010
номер #2010-31
 

 

Українсько-Американська Федеральна Кредитова Спілка «Самопоміч» завжди старається якнайкраще обслуговувати своїх членів, а для цього потрібно, щоб її управителі й працівники постійно підвищували свої кваліфікації та вивчали найновішу технологію.

21-24 липня 2010 року в Чикаго у просторому приміщенні «Navy Pier» відбулася річна конвенція National Association of Federal Credit Unions (NAFCU).

Український Католицький Університет простягає руку підтримки особам з вадами слуху
07/14/2010
номер #2010-28

 

“Інтенсивні курси жестової мови і культури глухої людини” є одним з нещодавніх заходів у сфері душпастирства для осіб з вадами слуху, організованих Українською Католицькою Церквою та Українським Католицьким Університетом (УКУ) зокрема. Перший цикл лекцій відбуватиметься в УКУ з 5 по 23 липня.

Католицький Університет відзначив та вшанував жертводавців
07/01/2010
номер #2010-26

 

29-30 травня Український Католицький Університет вітав у Львові місцевих та закордонних меценатів, які прибули на третій щорічний благодійний фольк-баль "Перелаз'" та урочисте відкриття пам'ятних таблиць з іменами найбільших жертводавців УКУ за 1994 - 2009 рр.

За словами п. Андрія Курочки, старшого керівника проектів Відділу розвитку УКУ, фольк-баль, який відбувся у суботу 29 травня, мав великий успіх. "

Українець – чемпіон Америки з Дзюдо
05/26/2010
номер #2010-21

 

Від редакції: На щастя, не перевелися люди, які в буденному перебігу життя знаходять час і натхнення на якесь захоплення. Які віддаються улюбленій справі з пристрастю і, що найголовніше, хочуть, щоб усі позитивні емоції, які вони отримують, можна було б розділити з іншими. Сергій Кулешов, майстер спорту з боротьби самбо і дзюдо колишнього СРСР, з яким нам випала честь познайомитися, своєю перемогою довів, що у цьому житті немає нічого неможливого.

“Міст” – це спокій і надійність з 20-літнім досвідом
05/26/2010
номер #2010-21

 

За останній період ми отримуємо багато листів і дзвінків з проханням дослідити питання ціни на відправлення посилок в Україну. Адже не секрет, що практично кожен українець має родину, друзів в Україні і тим чи іншим чином старається допомогти їм, в тому числі посилаючи пакунки.

Останнім часом ціни на пересилку знизилися в 2 рази. За роз’ясненням щодо цього питання ми звернулися до Президента корпорації “Міст” п. Ростислава Кісіля.

Свій до свого по своє!
05/19/2010
номер #2010-20

 

Лариса Кухар, Чикаго
…Нужда гніздечка не зів’є,
Де “Самопоміч” ожиє.
Шляхи в добробут вірні є:
Йде свій до свого по своє!
В біді підтримає брат брата
І стане доля враз багата.
Богдан Мартиняк

“Dee’s Place” – місце, де всі почуваються затишно
04/30/2010
номер #2010-17
 

 

Що таке джаз та блюз? Це музика імпровізації, яка вимагає неабиякого професіоналізму від виконавців, захоплює слухачів і розбурхує їхню фантазію. Це музика смутку, вишуканого смаку та особливої, камерної атмосфери.

Навіть для тих, хто не є шанувальниками джазу чи блюзу такі імена, як Дюк Еллінгтон, Рей Чарльз, Б.Б.Кінг, Біллі Холідей, Кінг Коул, Майлс Девіс, Елла Фітцджеральд та Арета Франклін, повинні бути знайомі.

Знайомтеся – “Ukraine Express”!
04/30/2010
номер #2010-17

 

Чи подобається нам жити в Америці? Не завжди, часом буває важко звикнути до нового. Тут не доводиться розраховувати особливо на те, що "хтось там наверху" про тебе потурбується. Виживання в Америці - річ досить особиста. Тим не менше, є й у цьому свої плюси. Передусім, свобода підприємницької діяльності.

Погодьтеся, що навіть зараз займатися бізнесом простіше, ніж на Україні.

Фундація “Спадщина” підтримує Києво Могилянську Академію
04/30/2010
номер #2010-17
 

 

Києво Могилянська Фундація Америки отримала 15 тисяч доларів від Фундації "Спадщина Банку Певність" для ендавмент фонду Національного Університету Києво Могилянська Академія. Цей даток лише один з багатьох, які Фундація "Спадщина" щороку надає українським організаціям в Америці. Президент Фундації "Спадщина" Юліян Куляс зазначив, що місією Фундації є підтримка етнічної цілісності та духовних цінностей української громади.

«Знайти людей, які побачать в цьому навчальному центрі новий початок»
03/17/2010
номер #2010-11

 

Шостого березня Український Католицький Університет у Львові відвідав його Еміненція Теодор Едгар Кардинал Маккарик (Theodore Edgar McCarrick), в минулому - Архієпископ Вашингтона. Візит кардинала-емерита до України був пов'язаний із його давніми зацікавленнями у розвитку Церкви в Центральній та Східній Європі.

“Мамина пісня” – виставка в Українському Національному Музеї
03/11/2010
номер #2010-10

 

Творчість Валентини Саніної належить до барвистих сторінок сучасного українського малярства. Декоратор і малярка, графіст і монументаліст, Валентина Саніна родом із сонячної Каховки. У назві виставки "Мамина пісня" проявляється характер доньки, вихований з усвідомленням причетності до великої спільноти української нації, частинкою якої вона є. Ось чому, куди б доля не спроваджувала мисткиню, які б труднощі не клала на її жіночі плечі, Валентина Саніна завжди залишалася і залишається вірною шанувальницею автентичної архаїки, в яку вплетено гени Таврійського степу та Житомирського Полісся.</</a>


Реклама

© 2006-2007 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com