rss
04/25/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ Суд повернув Києву фонтан на Хрещатику, який фірма екс-депутата купила в особи з підробленим паспортом

Суд прийняв рішення про повернення на користь Київради технічних приміщень фонтану «Хрещатик», які були у власності ТОВ «Фонтан Плюс». Про це свідчить рішення Господарського суду м. Київ від 26 квітня.

Фірма зобов'язана повернути місту приміщення площею 246 кв. м по вул. Хрещатик, 25, вартістю 3,48 млн грн.

Представник фірми до суду не з'явився і відповіді на позов столичної прокуратури не надав. Суд встановив, що дійсним власником приміщень фонтану є територіальна громада Києва, це майно Київрадою не відчужувалося і право на нього у громади не припинялося.

Суд встановив, що у 2009 році особа з підробленим паспортом уклала договір купівлі-продажу приміщень фонтану з ТОВ «Інвестбудсітігруп». У подальшому фірма подала позов до суду, який визнав цей договір укладеним і визнав право власності фірми на вказане майно.

У липні 2015 року «Інвестбудсітігруп» продав приміщення фірмі «Мегаполіс-Еліт», яка, своєю чергою, через кілька тижнів одразу продала їх фірмі «Фонтан Плюс».

Суд нагадав, що вказані підприємства право власності на приміщення фонтану не набули, відтак, існують всі правові підстави для його відчуження у ТОВ «Фонтан Плюс» на користь територіальної громади міста Київ в особі Київради.

ТОВ «Інвестбудсітігруп» у 2007 році заснували дві фірми - ТОВ «Інвестиційна компанія «Київбуд» і ТОВ «Моноліт». Співзасновником останнього був Олексій Самохін, який з 2008 до 2010 рр. працював першим заступником начальника Головного управління містобудування та архітектури КМДА, а також секретарем містобудівної ради. Тобто, у період, коли Києвом керував Леонід Черновецький. Тоді ж Самохін був і депутатом Київради.

Зараз засновником ТОВ «Інвестбудсітігруп» вважається Денис Євгенович Ричин з Горлівки, Донецької обл. Цей же Євген Ричин також зараз вважається засновником і директором ТОВ «Мегаполіс-Еліт».

ТОВ «Фонтан Плюс» у 2005 році заснувала Регіна Беганська, а першим директором був Максим Бут. Беганська та Бут пов'язані з Олексієм Самохіним.

Беганська та Самохін разом керували політичною партією «Авто-Майдан» (не має стосунку до відомого «Автомайдану»), що в подальшому була перейменована на партію «Побратими». Крім того, Беганська заснувала ТОВ «Бетоніндустріяпроект», де Самохін був заступником директора.

Своєю чергою, Бут під час виборів до Київради у 2015 році балотувався від партії «Авто-Майдан», керівником і першим номером якої був Самохін. Місцем роботи Бут вказав ТОВ «Київські ярмарки», яке заснувало вже згадане ТОВ «Бетоніндустріяпроект».

ТОВ «Фонтан Плюс» зареєстроване у Києві, на вул. Ярославській, 32/33. За цією ж адресою прописані партія «Побратими» (колишня «Авто-Майдан»), «Бетоніндустріяпроект» та інші фірми та організації Самохіна. Зокрема, Адвокатське бюро «Олексія Самохіна», ТОВ «Бетоніндустріяпроект», БО «МБФ «Атлант».

Наразі засновником і директором ТОВ «Фонтан Плюс» вважається Роман Лукаржевський.

Джерело: «Наші Гроші»

 

«Укртранснафта» викинула продавців авіаквитків з торгів на 4 мільйони за чесну довідку про захист довкілля

Суд скасував рішення АМКУ про змову портовиків Новинського на тендерах за 20 мільйонів

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers