rss
04/19/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Додаткові джерела заробітку

У сучасному мінливому світі наявність додаткових джерел заробітку може підтримати чи врятувати у кризовій непередбаченій ситуації, коли основне джерело з якоїсь причини перестає приносити дохід. HeadHunter Україна дізнався, наскільки поширеною серед українців є практика отримання додаткового доходу.

  Title

 

Продовжуючи досліджувати питання місця і ролі роботи у житті українців, HeadHunter Україна запитав у користувачів сайта про їхні додаткові джерела заробітку. Серед тих, хто взяв участь в опитуванні, лише близько третини мають його, тоді як більшість респондентів, а саме 68%, за їхнім твердженням, покладаються лише на одне джерело фінансових надходжень.

Серед тих, хто має додатковий заробіток, 38% отримують дохід від фрілансу, 28% - від інвестицій. Ще 28% респондентів вдалося монетизувати власне хобі. А от на другу роботу заради додаткових фінансів виходять 22% опитаних. Серед інших джерел доходу респонденти зазначали, наприклад, здавання квартири в оренду, стипендії.

Ті ж, котрі не мають додаткового доходу, називають різні причини такої ситуації. 21% респондентів повідомляють, що у них відсутня необхідність у цьому. Більше, ніж половина (56%) кажуть, що їм не вдається його отримати. Серед інших причин - брак часу, відсутність бажання чи сил шукати додатковий заробіток, брак необхідних для цього навичок, відсутність варіантів заробітку.

Як показало опитування, поширеним джерелом отримання додаткового доходу є фріланс. Він дозволяє поєднати основну роботу з додатковим заробітком, використовуючи наявний часовий ресурс. Другу роботу як джерело додаткового доходу використовують меншою мірою. Серед тих, хто не має додаткового заробітку, більше, ніж половина зазначають, що їм не вдається його отримати. Додатковий заробіток потребує вкладення часу та зусиль, тоді як не всім вдається їх виділити для цього.

 

Title Title 

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у січні-лютому 2018 року. В опитуванні взяло участь 749 респондентів з різних регіонів України.

Джерело: «HeadHunter Україна»

 

Сфера Інтернет-маркетингу: динаміка змін та сучасний стан

Чи може Україна зупинити відплив робочої сили за кордон

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers