rss
08/15/2018
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#335

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Спорт \ Олександр Соколинський: «Українки тріумфували на світових турнірах зі стронг-спорту у Лас-Вегасі та Барселоні»

Богатирське багатоборство

Донеччанка Ольга Лящук і Лідія Гунько з Івано-Франківська тріумфально виступили на світових турнірах зі стронг-спорту (богатирське багатоборство) у Лас-Вегасі та Барселоні. Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомив спортивний директор команди «Спільна Перемога» Олександр Соколинський.

«До участі у чемпіонаті світу серед жінок-професіоналів Strongest Woman in the World-2017 - Olympia, який проходив у Лас-Вегасі (США), було запрошено лише тих жінок-богатирів, які у попередніх відбіркових турнірах здобули спеціальні профкарти. Від Європи можливість змагатися в когорті найсильніших отримали лише чотири спортсменки Старого світу, дві з яких представляли Україну - Ольга Лящук та Лідія Гунько. Ольга сенсаційно для американок впевнено перемогла, а Лідія лише на півочка відстала від другого місця. Зауважу, що наш бронзовий призер виступала зі серйозною травмою ноги», - розповів Соколинський.

За його словами, американки прагнули відігратися і вирушили в Іспанію до Барселони, де проходив «Арнольд Спорт Фестиваль-2017», який свого часу започаткував сам Арнольд Шварценеггер. Але і цього разу нікому не вдалося перевершити Ольгу Лящук - чисте перше місце.

Заступник міністра молоді та спорту Ярослав Войтович, своєю чергою, відзначив роль спортивного менеджменту в успішному просуванні українських атлетів на світових аренах і не виключив можливість проведення міжнародних турнірів зі стронг-спорту в Україні.

«Успішні виступи наших красунь-богатирів на престижних світових змаганнях зміцнюють авторитет України за кордоном, її імідж потужної спортивної держави. Можливо, вже наступного року Київ отримає право провести «Арнольд Спорт Фестиваль Європа» з вірогідним візитом до України Арнольда Шварценеггера», - підкреслив Войтович.

А володарка титулу найсильнішої жінки планети Ольга Лящук зі свого боку зауважила, що зійти на світовий подіум їй допомогла «вся наша дружна команда». Це, звичайно, і подруги по збірній, тренери, спонсори, менеджери зі «Спільної Перемоги» і Міністерство молоді та спорту.

Джерело: «Укрінформ»

 

Жан Беленюк: «Зовні мало чим відрізняюся від руандійців. Та у світогляді між нами – прірва»

Геннадій Сартинський: «Срібло» Верняєва в Монреалі дорожче, ніж «золото»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА #2018-33 (08/16/2018)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com