rss
06/22/2018
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#331

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Як ставляться українці до лоукостів?

Продовжуючи тему відпусток, фахівці Міжнародного кадрового порталу hh.ua вирішили дізнатися, як ставляться українці до лоукостів і що думають із приводу скасування рейсів ірландської авіакомпанії-лоукостера Ryanair?

 

Коли у березні 2017 року однією з найбільших європейських авіакомпаній-локусетров Ryanair було оголошено про прихід в Україну, в українців з'явилася можливість спланувати свою відпустку з використанням їхніх послуг. До того ж, з 11 червня, у зв'язку з прийняттям безвізу, перетин кордонів став у рази простішим для громадян України. Поєднання цих двох чинників надало можливість спробувати спланувати літній відпочинок не лише цікаво, а й за досить доступними цінами.

Безвіз і відпустка українців

Результати дослідження Міжнародного кадрового порталу hh.ua щодо літньої відпустки у 2017 році показують, що лоукост, на думку українців, дійсно непоганий спосіб заощадити. Так вважають більше, ніж 80% опитаних. Однак, для 7% респондентів відпустка - не час для економії, вони хочуть отримати високий рівень сервісу та комфорту і, зокрема, щодо способу пересування. При цьому, 11% учасників опитування заявили, що для них головне - це дістатися до пункту призначення, і менш важливо, чи буде це зроблено за допомогою авіакомпанії-лоукостера, чи ні.

 

Однак, бюджетним польотам українців не судилося збутися. Компанія Ryanаir скасувала вихід на український ринок авіаперевезень. У зв'язку з цим, тим, хто встиг придбати або забронювати квитки цієї компанії, довелося або здавати їх, або обмінювати на інші.

 

Title Title 

 

Разом з тим, близько половини українців доволі по-філософському поставилися до цієї ситуації. Під час опитування вони зазначили, що при покупці лоукостів, гарячих путівок та інших способах економії завжди є елемент ризику, і до цього просто потрібно бути готовим. При цьому, кожен п'ятий респондент розповів, що не став поспішати і заздалегідь купувати квитки, завдяки чому ця проблема взагалі його не стосувалася. Щоправда, є частина тих, хто турбується про більш глобальні наслідки історії з компанією Ryanаir в Україні. 19% опитаних зазначають, що цей негативний досвід може призвести до того, що українці стануть менше довіряти лоукостам взагалі.

 

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у липні 2017 року. В опитуванні взяли участь 984 респонденти з різних регіонів України.

 

Джерело: http://www.hh.ua

 

Курс на 180 градусів: що чекає на гривню на валютному ринку

Процвітання починається з економії: енергоефективність як основа енергетичної безпеки та заощаджень на майбутнє

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com