Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Автосвіт \ Ралі «Арциз»: як їздять на дорогах Одещини

Услід за Чемпіонатом України з ралі нова траса чекала на спортсменів і в ЧУ з міні-ралі. Нову спецділянку організатори підготували в Одеській області, але на новому місці - в околицях Арциза.

Нові ралійні траси не лише додають інтриги в боротьбу за перемоги. Завдяки їм розширюється географія змагань, та й спортсменам незвідані дороги лише на користь.

Title Title
 Антон Корзун/Павло Кононов на Mitsubishi Lancer
Evo IX неймовірно стабільні, третє «срібло»
в трьох перегонах серії! У змаганнях дует
був найшвидшим на двох спецділянках

Одесити Дмитро Шведченко/Ірина Пригодська
на ВАЗ 2108 вкотре були безапеляційно швидшими
не лише в своєму класі Р6, а й у потужніших
заліках Р7 і PS6

Незважаючи на те, що траса була всім незнайомою (що, безумовно, урівнювало шанси), перемогу як в абсолютному заліку, так і в класах здобули визнані фаворити. Чинні чемпіони ЧУ з міні-ралі «Кубка Лиманів» - Руслан Топор/Марина Перова - традиційно почали перегони з атаки. Впевнено вигравши перший доп, дует очолив ралі. Якийсь натяк на інтригу виник на екваторі перегонів, адже на двох допах Руслана зміг випередити дует Антона Корзуна/Павла Кононова.

Title Title
 Ігор Лохман/Дмитро Циро в Арцизі були
не найшвидшими Р7, проте найщасливішими.
Після проколу колеса у лідера Левана Хоперії
на фінальній СД вони взяли «золото»

Павло Гонтовий/Станіслав Коцюбан на кіт-карі
Skoda Fabia вдруге поспіль виграють етап
«Кубка Лиманів» у класі PS6

На спецділянках у зворотному напрямку найшвидшими були Топор/Перова, вже втретє поспіль вигравши етап ЧУ з міні-ралі.

Більш ніж стабільно чемпіонат продовжує й екіпаж Корзун/Кононов, адже це вже третє поспіль «срібло». Завдяки таким результатам тандем зберігає шанси на титул.

«Бронза» - в одного з найдосвідченіших ралійних екіпажів країни - Юрія Шаповалова/Любомира Шумакова.

Title
 Новачок «Кубка Лиманів» Ігор Білоусов впевнено
стає лідером класу Р5. Пілот, якому асистує
Василь Кобенок, – знову перший

Відзначимо і черговий феноменальний результат Дмитра Шведченка/Ірини Пригодської. Виступаючи на ВАЗ 2108, дует демонструє чудеса швидкості. В Арцизі спортсмени фінішували п'ятими в абсолютному заліку, не залишивши шансу не тільки однокласникам, а й суперникам на потужнішій моноприводній техніці.