rss
05/22/2018
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#328

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Новини \ Події в Україні \ Лише за офіційними даними з початку АТО на Донбасі загинули 2307 військових

За три роки війни на Донбасі загинули 2307 українських військових, 8185 осіб отримали поранення. Ще 871 військовослужбовець - небойові втрати.

Про це заявив в інтерв'ю LIGA.net начальник Генерального штабу Збройних сил України - Головнокомандувач ЗСУ генерал армії Віктор Муженко.

«Війна завжди знищує людей. Така у неї природа. У нас за три роки війни 2307 непоправних втрат і 8185 поранених (станом на 27 липня - ред.). Це суто бойові втрати. Небойові - 871 особа», - сказав Муженко.

Начальник Генштабу зазначив, що до небойових втрат зараховують смерті військовослужбовців від хвороб, загибель від порушення заходів безпеки, наприклад, поводження зі зброєю, також загибель у ДТП, самогубства.

«Заяви, що небойові втрати перевищують бойові, не відповідають дійсності. Навпаки, порівняно з 2015-2016 роками вони зменшилися в рази. Це - фактор маніпуляції громадською думкою з боку безвідповідальних посадовців, а іноді і просто провокаторів, які не несуть відповідальності за свої заяви», - підкреслив він.

Водночас, за словами Муженка, кількість поранених і загиблих серед українських військових скоротилася, особливо порівняно з 2016 роком. «Хоча нещодавно була ситуація, коли ми за два дні непоправно втратили дев'ятьох військовослужбовців. Навіть одна втрата - це вже трагедія. І не лише для сім'ї, не лише для товаришів, а й для всього українського народу», - сказав він.

Під Мар’їнкою внаслідок обстрілу бойовиків двоє військових загинули, 5 поранені

Новини з фронту: найгарячіше – на Маріупольському напрямку, поранено двох бійців

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com