rss
04/25/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Які виклики чекають на Трампа у США після повернення з Європи?

Президента Трампа, який у суботу повернувся з насиченого триденного європейського турне, американські ЗМІ зустріли новими неприємними заголовками. «Команда Трампа зустрічалась з російською громадянкою, яка має зв'язки з Кремлем», - про це пише видання «Нью-Йорк Таймс».

Видання «Нью-Йорк Таймс», посилаючись на конфіденційні урядові документи, повідомляє, що редакції стало відомо про зустрічі минулого літа близького оточення президента Трампа з російським адвокатом Наталією Весельницькою, яка, як стверджується, має зв'язки з Кремлем. Зустріч, на якій були присутні син президента Дон Трамп-молодший, зять Джаред Кушнер та тодішній менеджер передвиборчої кампанії Трампа Пол Манафорт відбулась у Трамп-Тауер через два тижні після того, коли Дональд Трамп став офіційним кандидатом у президенти від республіканців. Ця зустріч є першим підтвердженим епізодом спілкування оточення Трампа з росіянами під час виборчої кампанії. У своїй заяві зустріч з Весельницькою син Трампа описав так: «Це була коротка ознайомча зустріч. Я попросив Джареда та Пола зайти. Ми, здебільшого, обговорювали програму всиновлення російських дітей... яке було зупинене російським урядом».

Дон Трамп-молодший стверджує, що під час зустрічі питання кампанії не обговорювались. Адвокат Весельницька відома своєю критикою закону Магнітського, в рамках якого було запроваджено санкції проти російських громадян, причетних до смерті аудитора Сергія Магнітського.

Інше впливове видання «Вашингтон Пост» пише, що неназвані американські офіційні особи підтвердили, що хакери, які проникли в мережі американських енергетичних та ядерних компаній, працювали на російський уряд. Офіційні особи розповіли виданню, що мотив росіян залишається невідомим, оскільки кібернапад не вплинув на роботу компаній. Атаку посадовці назвали зондуванням, спрямованим на те, аби знайти уразливі точки входу. Ще наприкінці червня ФБР та Міністерство внутрішньої безпеки США попередили, що хакери готують напади на атомні, енергетичні та інші критично важливі об'єкти інфраструктури.

Ще одна проблема, яка викликає головний біль у президента Трампа - реформування системи охорони здоров'я. Республіканці в Конгресі ніяк не можуть дійти згоди щодо запропонованого президентом законопроекту реформи, через який, як стверджують його противники, 20 мільйонів американців можуть втратити медичне страхування.

«Навіть якщо ідеологічно республіканці проти чинного закону Обами, вони дуже занепокоєні з приводу відмови від нього», - каже аналітик Інституту Брукінґса Метью Фідлер.

Рейтинг громадської підтримки Трампа, за різними опитуваннями, складає близько 40 відсотків. Усе ж, його найпалкіші прихильники залишаються вірними президентові, кажуть аналітики.

«Я думаю, перших шість місяців - це недостатньо часу для того, щоб судити президента у таких справах. Часто на проведення проектів законів іде багато часу. Поки що у нього не дуже гарно ідуть справи, але ми ще на ранніх стадіях законодавчого процесу», - каже експерт Центру двопартійної політики Джон Фортьє.

Адміністрація сподівається провести закон уже до початку канікул Конгресу в серпні.

Лісові пожежі охопили Каліфорнію

Законодавці Іллінойсу після двох років дебатів нарешті прийняли бюджет

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers