rss
06/22/2018
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#331

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Новини \ Події в Україні \ Вільям Браунфілд: Україна вижила, але має здолати корупцію

Україна продемонструвала свою стійкість та спроможність протистояти російській агресії, але для підтримки та подальшого ефективного розвитку має здолати корупцію.

Про це сказав заступник державного секретаря США Вільям Браунфілд, виступаючи перед учасниками конференції з питань реформ в Україні в Лондоні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Хочу наголосити, що три з половиною року тому ми поставили собі запитання: чи Україна виживе, чи буде суверенною і незалежною? Ми відповіли на це запитання чітко: так, виживе. Але ми не уточнили, як вона буде виживати, зокрема, якою буде безпека громадян, чи буде економічне процвітання, яким буде держуправління, рівень демократії, стан демократичних інституцій», - сказав Браунфілд.

Він назвав програму реформування, запроваджену урядом, прогресивною і заохотив її підтримати, позитивно оцінив створення НАБУ, САП та нової патрульної поліції.

«Ми програму реформ підтримуємо, затверджуємо і хотіли б закликати всіх у цьому залі зробити те саме, але, звичайно, ця реформа має включати важливий компонент - зробити все, щоб побороти корупцію», - наголосив заступник державного секретаря США.

Він процитував у цьому ключі вислів держсекретаря на зустрічі в НАТО: «Абсолютно немає сенсу нам боротися за тіло України на Донбасі, якщо Україна втрачає свою душу в корупції».

Луценко просить не заздрити його хаті, бо «податків сплатив кілька мільйонів доларів»

На фронті – по 10 обстрілів за день, поранено трьох бійців та двох цивільних

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com