rss
05/20/2018
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#328

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Madigan вимагає залучити до розслідування, пов’язаного з президентськими виборами, спец-прокурора

Генеральний прокурор Іллінойсу Lisa Madigan приєдналася до групи очільників правоохоронних структур, які вимагають, аби вивченням потенційного втручання Росії у президентські вибори 2016 року займався незалежний спец-прокурор.

Лист підписали 20 генеральних прокурорів з усієї країни. Madigan та інші високопосадовці назвали звільнення директора FBI James Comey «порушенням громадської довіри».

«Оскільки прокуратура прагне до верховенства закону, ми наполегливо рекомендуємо вам звернути увагу на шкоду, якої завдають нашій демократичній системі будь-які спроби з боку адміністрації зірвати і делегітимізувати розслідування», - йдеться у листі.

Рішення адміністрації Trump звільнити Comey було зустрінуте критикою з боку демократів. Вони розглядають це звільнення як потенційну дію у напрямку припинення розслідування того, чи Росія втручалася у 2016 році у обрання Donald Trump на посаду президента.

Madigan долучилася до генеральних прокурорів із 19 інших штатів, зокрема, з Каліфорнії, Нью-Йорка та Пенсильванії. Група високопосадовців приєдналася до законодавців і політиків, які також закликають залучити до розслідування спец-прокурора.

«Ми очікуємо якомога швидше отримати пояснення з боку Білого дому, чи буде продовжуватися це розслідування і чи буде воно мати надійного керівника, оскільки ми знаємо, що тільки це забезпечить об'єктивний результат», - зауважив сенатор Dick Durbin (D-IL).

У Білому домі зазначили, що те, як Comey провів розслідування ситуації з листами, які надсилала Hillary Clinton, могло бути причиною для його звільнення. Президент Trump написав у листі до Comey, що діяв відповідно до рішення Міністерства юстиції.

«У той же час, я дуже ціную, що ви мене проінформували, у трьох окремих випадках, що я не перебуваю під слідством, я все ж згоден з рішенням Міністерства юстиції, що ви не можете ефективно керувати бюро», - йдеться у листі президента.

Трамп підписав указ про посилення кібербезпеки

Washington Post випадково опублікувала номер мобільного телефону голови Пентагону

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com