rss
04/20/2018
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#327

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Храмове свято в церкві святого Юрія Переможця в Ярдвілі

Щовесни, коли природа одягає свої найкращі шати, церква святого Юрія Переможця в Yardville, NJ, відзначає храмове свято. Мелодія свята розлилася у великій залі, зазирнула у класи школи, розклала останні акорди дивовижно-чудовими букетами на обідніх столах.

За традицією багатьох років, до парафії на свято завітав митрополит Антоній із двома дияконами i семінаристами. Гостей зустрічали парафіяни, діти встелили квітами дорогу владиці. На порозі церкви високоповажних осіб зустрів голова парафiяльнoп управи п. Григорій Штандер. У притворі митрополита Антoнiя вітав настоятель парафії протоієрей о. Петро Левко.

Title Title 

Розпочалася Свята Літургія. Після церковної служби митрополит привітав присутніх із храмовим святом. Потім віруючі сфотографувалися з владикою.

У церковній залі парафіян і гостей чекав смачний обід. Після спільної молитви гостей частували стравами. Владика вручив квіти і висловив подяку всім, хто брав участь у підготовці свята. Отець Петро також подякував усім за працю на благо парафії і повідомив про задум встановити на церковному подвір'ї пам'ятний знак будівничим церкви.

 

Title
 

 

Звеселити присутніх на сцену вийшли учні школи українознавства при церкві. Учні, вчителі та батьки повели глядачів у забутий світ весняних обрядових пісень. Весна і свято Матері запанували над світом. Діти привітали матерів і подякували їм за безмежну любов. Знайомі з дитинства пісні і вірші, букети тюльпанів і дитячі усмішки викликали сльози радості у схвильованих матерів. На зміну мелодійним ніжним веснянкам вихором закружляли у танці діти з ансамблю, який працює при церкві. Їхні енергійні українські танці заслужено підтримав зал аплодисментами.

Title Title 

 

Кожен, хто дивився на запальні танці дітей, слухав весняні пісні школярів, поцінував чудову українську кухню, розумів, що життя в парафії є повним і злагодженим, як і її майбутнє. З цим почуттям приємно жити, за це треба молитися.

Фото Юрія Нiкoлюкiна

Автор: Наталія Романюк, прес-служба Ukrainian Orthodox Church of the USA

День Матері та Перше причастя при парафії церкви святої Софії

Хор «Ірмос» при парафії св. Йосифа Обручника УГКЦ відзначив своє 10-річчя

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com